Inteligentní řešení pro váš traktor s propojením vaší farmy a podnikání jako nikdy předtím

Inteligentní řešení pro váš traktor

AGCO Fuse ™ technologie dodává špičkové řešení přesného zemědělství , které změní vaše podnikání díky hladké integraci a optimalizaci - což má za následek zvýšení produktivity a rentability.

Valtra nabízí řadu high-tech řešení, která učiní Váš traktor ještě univerzálnějším a inteligentnějším. Systém přenosu dat ISOBUS Auto-Guide 3000 ™ automatizovaný systém posilování řízení a telemetrický systém AGCOMMAND vám umožní provádět vaše pracovní náklady efektivní a zároveň sledovat samotný traktor a úkoly, které provádí on-line.

Auto-Guide 3000 ™ zvyšuje produktivitu

Stejně jako v mnoha sportovních disciplínách, se počítá každý centimetr při práci s traktory. Auto-Guide 3000 ™ systém umožňuje neuvěřitelně precizní jízdu, což vám ušetří peníze na náklady, na pěstování a maximalizaci Vaší sklizně.

Maximální efektivita
Systém automatizovaného řízení Auto-Guide je založen na technologii GNSS, včetně GPS a GLONASS satelitů a umožňuje řešení přesného zemědělství snadno a pohodlně bez ohledu na viditelnosti. Systém může řídit traktor přesně v mezích pouhých několika centimetrů, aniž by se řidič dokonce musel dotknout volantu.

To umožňuje řidiči se plně soustředit na kontrolu nářadí, protože systém zajišťuje, že traktor jede přesně tak, aby nedocházelo ke zbytečnému překrývání. Používání Auto-Guide systému šetří čas i peníze, protože umožňuje celý pracovní záběr nářadí, které je třeba plně využit. Zároveň je kvalita a kvantita sklizně zlepšena, protože žádné části oblasti nejsou ponechány beze změny.

Výhody Auto-Guide 3000™

Výhody Auto-Guide 3000

 • šetří palivo a čas
 • Umožňuje řídit ve tmě, v mlze a v prašném prostředí
 • Zvyšuje přesnost a vaše schopnost se soustředí na vaší prací, což zvyšuje efektivitu
 • Dělá otáčení v souvratích rychleji
 • Snižuje množství semen, hnojiv a pesticidů, které jsou zbytečné
 • Snižuje zploštění plodin vzhledem k překrývání a nadměrné hnojení
 • Snižuje množství plevelů v důsledku přesné rozprašování pesticidů
 • Snižuje překrytí při postřiku pesticidy
 • Snižuje překrývání jízdních linií a tím i zhutnění půdy
 • Umožňuje vyšší návratnost investic
 • Eliminuje potřebu označení řádku
Skrýt další informace

Valtra ISOBUS usnadňuje ovládání nářadí

Valtra ISOBUS usnadňuje ovládání moderními stroji, zejména ty s mnoha funkcemi a vysokým stupněm automatizace. ISOBUS systém přenáší celou řadu informací z traktoru k nářadí a naopak.

Jádrem systému je virtuální terminál uvnitř kabiny, což umožňuje řidiči ovládat nářadí a displej, nastavení a ukládání dat. ISOBUS vám umožní těžit z nejnovějších technologií, protože počet kompatibilních nářadí s ISOBUS používaných v zemědělství rychle roste. Valtra ISOBUS nabízí dva terminály, C1000 s 7 "obrazovky a C3000 s 12,1" dotykovým displejem.

AGCOMMAND sleduje pohyby vašeho traktoru

Telemetrický systém AGCOMMAND využívá technologie GPS, kteá umožňuje sledovat Váš traktor, včetně jeho umístění, činnosti práce, požadavků na produktivitu práce a servis, a to z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu.

Systém AGCOMMAND ukládá pohyby Vašeho traktoru a práce, kterou provedl na serveru, který umožňuje sledovat jeho umístění a produktivitu kdykoliv a z jakéhokoliv zvoleného období. Monitorování a podávání zpráv úkolů se hodí zejména pro farmáře, kteří provozují několik traktorů. Tímto je také snadné a pohodlné sledování strojů, které byla pronajaté, nebo zapůjčené někomu jinému. Systém je tak přesný, že i ty nejmenší úkoly jdou vysledovat.

Data uložená v systému AGCOMMAND lze snadno prohlížet na libovolném počítači připojeném k internetu. Data jsou přenášena automaticky z traktoru do systému přes GSM sítě a nevyžaduje žádný vstup z ovladače.

S mobilní aplikací AGCOMMAND, můžete veškerá data sledovat I na iPhonu, či iPadu z jakéhokoliv místa na světě.

AGCO Fuse Technologie

Zjistěte vice o AGCO Fuse technologii zde: http://www.agcotechnologies.com