Údržba

Traktory Valtra jsou známé svou spolehlivostí a úsporností také v oblasti údržby a servisu.

Tyto stroje jsou zkonstruovány tak, aby umožňovaly jednoduchou údržbu a jejich servisní body byly dobře dostupné. Výsledkem tohoto řešení jsou nízké náklady na provoz traktoru, protože údržba není časově náročná a nezasahuje do harmonogramu práce.

Pečujte o svůj traktor – stačí pět rutinních kontrol

Operátoři nové řady N musí provádět jen
pět rutinních kontrol, aby svůj traktor udrželi v perfektním provozuschopném stavu.
Údržba traktoru už nemůže být jednodušší!

Další informace

Profesionální servisní služba

Školicí centrum společnosti Valtra ve finském závodě Suolahti zodpovídá za školení našeho mezinárodního personálu, který se specializuje na servis a náhradní díly. Centralizované školení zajišťuje vysoce kvalitní a konzistentní servis a také rychlé předávání informací od zákazníků v rámci celé společnosti Valtra.

Doporučujeme, abyste se obrátili na dobře vyškoleného, profesionálního poskytovatele servisních služeb Valtra, který má správné nástroje a vybavení pro údržbu celého vašeho traktoru. Zatímco dovolíte našim kvalifikovaným profesionálům převzít zodpovědnost za servis, můžete se soustředit na svou práci.

Valtra Premium Care

Služba Valtra Premium Care vám umožní flexibilně předvídat náklady na údržbu vašich investic, takže budete mít výrobní náklady pod větší kontrolou. Pravidelná údržba a úplná servisní historie pomáhají maximalizovat hodnotu vašeho traktoru pro další prodej. Valtra Premium Care vám také umožňuje minimalizovat náklady na životní cyklus stroje.

Pravidelná údržba se vyplatí

Pravidelná a důkladná údržba prodlužuje spolehlivý chod vašeho traktoru Valtra. Ve srovnání s náklady na opravy, které vznikají v důsledku nedostatečné péče, jsou náklady na údržbu nízké. Nejdůležitější opatření jsou ta, která můžete provádět sami, včetně mazání a různých kontrol a seřízení.

Podrobné pokyny pro servis a údržbu najdete v návodu k obsluze nebo na stránce Můj traktor Valtra.

Kontrolní prohlídka mimo sezonu

Snažit se nestačí. Záleží na skutečných činech. Kontrolní prohlídka mimo sezonu je ve VAŠICH rukou. Ovlivní vaše náklady. Váš provoz..  

 

Kontrolní prohlídka mimo sezonu znamená:

1. Komplexní zpráva o závadách a stavu, ze které nevyplývají žádné závazky.

2. Minimální zhoršení stavu vašeho stroje během zimního uskladnění.

3. Nižší riziko nákladných a časově náročných prostojů.

4. Rychlejší start v další sezoně.

5. Maximální efektivitu stroje.

 

Zavolejte svému prodejci značky Valtra a sjednejte si kontrolní prohlídku mimo sezonu ještě dnes.