SMART AND
MORE POWERFUL

SMART AND
MORE POWERFUL

Chytré funkce

Nová chytrá loketní opěrka SmartTouch

Neuvěřitelný výkon

Nový traktor S394 s výkonem 405 k

Produktivita

Po celý prcovní den

Nejlepší sklizeň

S každého milimentru vašeho pole

Valtra řady S Series

NOVÝ TRAKTOR VALTRA S394 S VÝKONEM 405 koní

ZVÁŽILI JSTE NÁVRATNOST SVOJÍ INVESTICE? MY ANO. Valtra řady S Series čtvrté generace je traktor, jehož vyvážený výkon vám pomůže využít vaši investici naplno – díky maximalizaci výkonu a minimalizaci nákladů. Vyvinuli jsme pro vás spolehlivý stroj, který můžete zkombinovat se všemi službami, které si přejete využívat. Díky tomu vám můžeme zaručit nejlepší možnou návratnost investice. Traktory řady S Series mají vše, co potřebujete, a přitom nic zbytečného. Každý detail byl pečlivě promyšlen, protože výdělečnost je součtem konkurenceschopných technologií, spolehlivosti, provozních nákladů, ergonomie, služeb a hodnoty opětovného prodeje. Díky tomu je značka Valtra chytrou volbou pro investory.

Traktory Valtra řady S Series. Přehled základních funkcí

  • Nová loketní opěrka Valtra SmartTouch – ovládání je intuitivnější, než má váš chytrý telefon.
  • Motor AGCO Power 84 AWF: První traktorový motor splňující emisní normu Euro 4.
  • Převodovka AVT: Špička na trhu, která splní vaše nejvyšší nároky.
  • Ergonomické ovládací prvky, prostorná kabina a pneumatické zavěšení kabiny
  • Traktory Valtra mohou pracovat v obou směrech, což výrazně zvyšuje produktivitu (až o 15 %).
  • Každý traktor řady S Series je vybaven pro precizní hospodaření. Do základní výbavy patří také funkce AutoGuide.
  • Společnost Valtra může váš traktor řady S Series dodat také s automatickým řízením AutoGuide a telemetrickým systémem AgCommand.
Zpět na začátek

Model hp kW Nm Hydraulické čerpadlo l/min
S274 300 221 1300 205
S294 325 239 1390 205
S324 350 257 1500 205
S354 380 279 1590 205
S374 400 294 1600 205
S394 405 298 1600 205
Načíst technické specifikace pro tyto modely

NOVÁ LOKETNÍ OPĚRKA SmartTouch VALTRA v řadě S Series

NOVÁ LOKETNÍ OPĚRKA SmartTouch VALTRA v řadě S Series

Loketní opěrka SmartTouch – neporazitelný finský design a konstruktérský talent v akci. Ovládání je intuitivnější, než má váš chytrý telefon. Nastavení jsou snadno přístupná pomocí dvojitého poklepání nebo přetažení prstem.

Více informací o nové loketní opěrce Valtra SmartTouch

Back to top

NEJLEPŠÍ MOTOR NA TRHU

NEJLEPŠÍ MOTOR NA TRHU

Když investujete do traktoru Valtra řady S Series, investujete zároveň do nejspolehlivější a nejúčinnější motorové technologie dostupné na trhu.

Kořeny společnosti AGCO POWER jako výrobce motorů sahají více než 60 let do minulosti. Společnost AGCO POWER je celosvětovým lídrem v oblasti motorů pro mimosilniční vozidla a její továrna vyrábí více než 70 000 motorů ročně.

Nejnovější spolehlivý 8,4l motor AWF AGCO POWER je klíčem k produktivitě řady S Series. Motor využívá nejnovější technologii AGCO POWER s bezúdržbovým hydraulickým vyrovnáním vůle ventilu (HLA) a je v souladu s emisní normou Tier 4 final, Stage 4. Stejná technologie zároveň zajišťuje spolehlivost motoru bez nárůstu provozních nákladů. Technologie SCR společnosti AGCO POWER byla představena v řady S Series již v roce 2008 – jednalo se o první traktor na světě s touto technologií. Nový model S394 nabízí až o 24 kW více výkonu při používání stacionárního vývodového hřídele nebo při tahání velkého nákladu.

Velká investice do velkého traktoru.

Ale návratnost vašich investic je založena na spolehlivosti, síle, ergonimii a produktivitě.

Prověřeno

Prověřeno - v nejnáročnějších podmínkách

60 let zkušeností
Značka Valtra buduje traktory více než 60 let. Každý traktor Valtra se rodí z naší dlouholeté zkušenosti. Váš traktor traktoru Valtra S Serie přichází se službami, které podporují ziskovost vašeho podnikání dnes a na dlouhou dobu do budoucnosti.

Testováno v extrémních podmínkách
Náš přísný testovací program zahrnuje extrémní podmínky, od plantáží cukrové třtiny v Brazílii po chladné a zasněžené zimy ve Finsku.

Prémiová Péče
Pravidelná údržba a servisní knížka pomůže maximalizovat produktivitu a prodejní hodnotu vašeho traktoru, a zároveň minimalizovat náklady životního cyklu. S Valtra Prémiovou péčí můžete standardizovat vaše náklady na údržbu po celou dobu až na 10.000 provozních hodin.

Náhradní díly následující den
Komplexní servis náhradních dílů Valtra dodává díly co potřebujete co nejdříve příští ráno, takže můžete udržet svůj traktor produktivním, když na tom opravdu záleží, při orbě a sklizni.

Výkonný stroj, na který se můžete spolehnout

Výkonný stroj, na který se můžete spolehnout - stroj, na který se můžete spolehnout

AGCO Power 84 AWF motor
Tento motor je finské výroby a jedničkou na světě! Jedná se o první motor traktoru v souladu s Tier 4 final. Tato technologie zajišťuje spolehlivost motoru bez zvýšení provozních nákladů.

Převodovka AVT
Plynulá AGCO Vario převodovka je jedničkou na trhu, a to z dobrého důvodu. Jeho popularita je založena na své všestrannosti a účinnosti paliva. Můžete si vybrat ze dvou provozních režimů, automatické nebo manuální, pro optimalizaci využití paliva, pracovního výkonu a jízdního komfortu.

Dvě turbodmychadla
Nová řada Valtra S má dvě sekvenční turbodmychadla pro lepší točivý moment při nižších otáčkách a nižší teplotu výfukových plynů, což zvyšuje odolnost motoru a snižuje náklady na údržbu.

Úspora paliva
Traktory řady S měly vždy motory s dobrou spotřebou paliva. Motor AGCO Power 8.4 AWF nové řady S ji snižuje o dalších 5 %.

SigmaPower
Kdykoli vývodová hřídel nebo hydraulický systém vyžadují vyšší výkon, elektronický řídicí systém motoru ho navýší až o 10 % – u největších traktorů řady S až na 400 koní.

Produktivní

Produktivní - během dlouhého pracovního dne

Prostorná kabina
Velká kabina se čtyřbodovým pneumatickým odpružením zajišťuje, že řidič bude po celý den svěží, čilý a produktivní.

Systém AutoComfort
Systém AutoComfort využívá nejmodernější technologii. Čidla předávají informace do řídicího systému, takže kabina je díky tomu vždy ve správné poloze.

Pracujte po celý rok
Řada S je navržena pro celoroční práci, takže topení a klimatizace patří do standardní výbavy. Ventilaci má dokonce i sedadlo řidiče.

Loketní opěrka Valtra ARM
Patentovaná loketní opěrka Valtra ARM poskytuje vynikající oporu a snadno se používá. Ovládací prvky na loketní opěrce zjednodušují ovládání převodovky, hydrauliky a pojezdovou rychlost.

Nejlepší výnos

Nejlepší výnos - z každého centimetru vašeho pole

Systém TwinTrac
Traktory Valtra umí pracovat v obou směrech, což výrazně zvyšuje produktivitu (až o 15 %). Díky systému otočného řízení TwinTrac lze rychle a snadno změnit směr sedadla. Nastavitelný sloupek řízení a pedály jsou umístěné v zadní části kabiny. Všechny ostatní ovládací prvky najdete na loketní opěrce Valtra ARM, která se otáčí spolu se sedadlem.

Otevřený systém FUSE
FUSE je otevřený systém, který můžete používat s jinými stroji, produkty a aplikacemi jiných výrobců. Díky tomu lze spravovat data ze všech strojů a vybavení, které máte na farmě, takže celý výrobní řetězec bude součástí jednoho systému.

AgCommand
S telemetrií AgCommand můžete kdykoliv monitorovat traktor a jeho práci. Pomocí systému AgCommand můžete spravovat prediktivní údržbu, zprávy o chybách a sestavy týkající se pracovního výkonu.

AutoGuide 3000
AutoGuide 3000 je automatický asistenční systém řízení od společnosti AGCO, který už používají tisíce traktorů. Tento pokročilý systém šetří čas, palivo i materiály a zároveň omezuje odchylky výkonnosti.

Osvědčený vykon

Osvědčený vykon

Extrémní síla tahu
Valtra jako sponsor v soutěži Tahacích traktorů ktergorie Pro Stock Europe. Soutěžní traktory jsou založené na souasných modelech a spousta dílů je stejná jako u aktuální řady S.

Valtra konkurenční aktivity podporují výzkum a vývoj, kdy poskytují cenné informace o výkonu traktoru pod extrémním zatížením a jak přenášet sílu na zem pro nejoptimálnější efektivnost. Jinými slovy, údaje poskytnuté naší činností během závodů v tahání nám pomáhá maximalizovat produktivitu u Valtra zemědělských traktorů.

Čtěte víc o Valtra pulling

Stáhnout brožuru k traktoru S394
Stáhnout brožuru k traktorům řady S Series
Zpět na začátek