VŠE V JEDNOM

STÁHNOUT PROSPEKT

ŽÁDOST O NABÍDKU

Loketní opěrka SmartTouch - jednodušší než chytrý telefon

Nová loketní opěrka Valtra SmartTouch s přátelským uživatelským prostředím posune produktivitu vašeho podnikání na úplně jiný level.

SmartTouch s 9 palcovou dotykovou obrazovkou, inteligentní víceúčelovou pákou pojezdu, novým hydraulickým joystickem a plně integrovanou technologií Vám ulehčují pracovní zátěž a poskytují nejlepší a nejjednodušší zážitek pro ovládání vašeho pracovního stroje.
Zpět na začátek

NOVÁ MULTIFUKČNÍ PÁKA POJEZDU

 

Řízení pomocí SmartTouch multifunkční páky pojezdu vám poskytne větší flexibilitu a produktivitu. Tvar páky umožňuje velmi přirozené uchopení páky při ovládání rychlosti traktoru tím, že ji zatlačíte nebo zatáhnete. Vaše práce nebyla nikdy tak snadná: pomocí funkčních tlačítek můžete ovládat celý stroj bez pohybu ruky.

- Ergonomický a funkční design.
- Unikátní zážitek z jízdy.
- Páka reverzace vpřed/vzad na páce pojezdu
- Dvě programovatelná paměťová tlačítka pro jakékoliv funkce nebo obsluhu traktoru (např. U-pilot)
- Dva proporcionální minijoysticky pro ovládání hydrauliky.

Zpět na SmartTouch 3D

9 PALCOVÁ DOTYKOVÁ OBRAZOVKA

 

9 palcový terminál dotykové obrazovky byl navržen tak, aby byl jednodušší a intuitivnější k použití než je současný moderní chytrý telefon. Všechny funkce na terminálu jsou přístupné maximálně dvěma zkratkami nebo klepáním a vždy se můžete snadno vrátit na základní zobrazení s domovským tlačítkem. Navigace je logická a veškeré nastavení se vždy automaticky uloží. Všechny technologické funkce jsou integrovány do jedné obrazovky, ať už chcete řídit Auto-Guide, sledovat kamerou nebo ovládat příslušenství s ISOBUS konektorem.

- Není třeba žádné další obrazovky.
- Příjemné zobrazení v denním, nočním nebo automatickém režimu.
- Unikátní design a architektura s možností rozložení displeje až do 4 kvartálů.
- Snadná navigace v nabídce.
- Individuální profily pro každého řidiče a úkol.

Zpět na SmartTouch 3D

PROGRAMOVATELNÁ TLAČÍTKA

 

Dvě programovatelná tlačítka se nacházejí na páce pojezdu a jedno tlačítko se nachází na Touchpadu. Tato tlačítka mohou být použitá k jednotlivým činnostem, nebo jako souvraťový management U-Pilot. Aktivace jednotlivých fuknkcí ovládání traktoru mohou být nastaveny právě na tyto tlačítka M1, M2 a M3, a je samozřejmostí, že se toto nastavení ukládá do Vašeho profilu.

- Rychlé a jednoduché nastavení
- Snadné přenastavení funkcí na tlačítkách za pomoci profilových nastavení
- Funkce on/off a nebo kontinuální ovládání činnosti

Zpět na SmartTouch 3D

JOYSTICK

 

Ergonomický a výborně umístěný joystick hydrauliky, se kterým můžete ovláda jakýkoliv hydraulický okruh. Joystick zároveň obsahuje mini-joystick se živou třetí funkcí, se kterou budete snadno ovládat například čelní nakladač.

- Výborná ergonomie
- Vynikající při prráci s čelním nakladačem
- Přesné ovládání spodních ramen
- Proporcionální a plně  programovatelný

Zpět na SmartTouch 3D

OCEŇOVANÝ DESIGN

 

SmartTouch byl navržen a vyvinut ve Finsku, od svého počátku již získal čestná ocenění, například RedDot Design Award v roce 2017.

Speciální pozornost byla soustředěna na ergonomii, uživatelské prostředí a jednoduchost během používání. Všechna ovládání na nové loketní opěrce jsou rozvržena tak, aby bylo vše lehce přístupné.

Umístění vypínače PTO je taktéž na co nejlepším místě. Jednotlivé matriály byly speciálně vybrány za účelem zpříjemnéní užívání. Například materiál Alacantara pro pohodlné odložení lokte během ovládání traktoru.

Zpět na SmartTouch 3D

PRÁCE S ČELNÍM NAKLADAČEM

Nový programovatelný joystick poskytuje nejlepší ovládání čelního nakladače, který je zároveň vybaven živým ovládáním 3. funkce, kterým můžete ovládat jakýkoliv hydraulický okruh. S títmo joystickem dokážete pracovat opravdu přesně a práce vm půjde rychle od ruky.

Zpět na začátek