Jediný traktor vyráběný v severním regionu

Jediný traktor vyráběný v severním regionu

Severské Know-how

Severské Know-how

Naše severská pozice činní Valtru spolehlivým a inovativním výrobcem traktorů.

Roky tvrdé práce na polích, v okolí farem a lesů. Inovace ve výzkumu a vývoji učinily Valtra traktory robustní a výkonné. Setkali jsme se s deštěm i sluncem, extrémním teplem a artickou zimou, a to nejen na naší domovské základně ve Finsku, ale i mimo ni po celém světě. Naše zkušenosti nás nedělají pouze spolehlivými - dělají nás zcela adaptabilními na měnící se tvář zemědělství a potřebám veřejnosti. Ať už jde o mléčné výrobky nebo lesnictví nebo cukrovou třtinu či mnohem víc, přijímáme veškeré výzvy a rozvíjíme robustní a spolehlivé řešení, která uspokojí veškerou Vaší potřebu.


Ve Valtře je naším posláním rozvíjet a poskytovat služby, které Vás doprovázejí při každodenní práci. Každý traktor Valtra je postaven přesně podle potřeba přání individuálního zákazníka ve Valtra závodu v Suolahti, v srdci Finska. Nabízíme vám přesně takové nástroje, které vyžadujete k provozu svého podnikání, jaké je chcete mít.

Jedinečný stejně jako Vy

Vyjímečnost traktorů Valtra spočívá v tom, že každý traktor je vyráběn dle individuálních objednávek zákazníků s cílem uspokojit specifické preference a požadavky. Společně s Vaším prodejcem Valtra můžete snadno přizpůsobit traktor na míru podle Vašich individuálních potřeb a preferencí na základě naší rozsáhlé nabídky à la carte.

Platíte pouze za to, co opravdu potřebujete
Četné alternativy z hlediska možností převodovky, hydrauliky, kabiny a další funkce umožňují postavit dokonalý traktor pro práci v zemědělství, lesnictví nebo v komunálních službách. Získáte všechny funkce, které potřebujete na svém traktoru, aniž by museli platit za něco zbytečného.

Čtěte víc o postupu výroby
Síla kterou potřebujete
Požadavky na výkon a na nářadí hydrauliky, které chcete použít vám pomohou určit optimální velikost vašeho traktoru. Valtra nabízí v rozmezí od 50 do 400 koňských sil spolu s mnoha inovacemi v převodovce a hydraulických alternativách. Všechny traktory Valtra jsou poháněny spolehlivými motory AGCO Power.

efektivní převody
Při správném převodu, řízení traktoru může být nejen ekonomické, ale také jednoduché a příjemné. Valtra nabízí celou řadu možností, včetně převodovek HiTech HiTech, 5, Versu, Direct a AVT. Výběrem převodovky, která vyhovuje vašim potřebám a preferencím, si můžete být jisti, že vaše práce bude produktivní ve všech možných situacích.

Svět možností a inovativních funkcí
Valtra nabízí celou řadu funkcí, které byly navrženy speciálně pro zvýšení bezpečnosti, pohodlí a produktivitu. Kromě unikátních vlastností Valtra, jako TwinTrac nebo turbo spojky HiTrol , si můžete vybrat z mnoha typů kabiny, odpružení a sedadel, přídavných světlometů, závěsů, hydraulických prvků, automatického řízení, ISOBUS připravení a mnoho dalšího.

Individuální traktory
Ve Valtra Suolahti továrně je každý traktor Valtra vyráběn podle individuálních přání zákazníka. Funkce, které vyberete v kombinaci s barvou dle Vašeho výběru vytvoří Váš jedinečný traktor hodící se pro Vás a Vaši práci. Jsou také vítáni k návštěvě našeho závodu, kde můžete vidět svůj vlastní traktor během výroby.

Skrýt další informace

Kvalita – otázka hrdosti

Posloucháním zákazníkům a pochopení toho, co chtějí, zajistíme, že konečný produkt je nejúčinnější a nejlepší traktor pro práci. Dodáváme hotové traktory, které mohou být zapojeny ihned do práce, a které mají záruku toho, že jsou nově vyrobeny.

Společnost má velikou výhodu možnosti kontroly kvality výrobků přímo v továrně, a kontrola může být provdena na všech výrobcích. Navíc, každý finální produkt je podroben testování od 30 minut do tří hodin testování, podle vyrobené série.

Jakékoliv odchylky, které jsou identifikovány v průběhu výrobního procesu jsou hlášeny nadřízenému, vedoucímu kontroly kvality nebo technologickému oddělení, v závislosti na situaci. Výrazné odchylky jsou hlášeny přímo do příslušného oddělení a na vedoucího směny. Pokud je to nutné, dříve vyrobené traktory ve stejné modelové řadě jsou rovněž kontrolovány pro podobné odchylky.

Odchylky, které vyžadují další šetření a další rozsáhlá opatření jsou rovněž hlášeny do oddělení kvality. Požadavky na změnu výrobku, součástí nebo funkcí jsou předávány do oddělení vývoje.

Kvalita je předním vodítkem v celé organizaci, od našeho obchodního oddělení po služby a díly. Kvalita je pro nás otázkou hrdosti.