GLOBÁLNÍ SERVISNÍ SÍŤ K VAŠIM SLUŽBÁM

GLOBÁLNÍ SERVISNÍ SÍŤ K VAŠIM SLUŽBÁM

Servis a údržba

Ve společnosti Valtra je pro nás důležité, aby byl váš traktor rok za rokem stále spolehlivý a v dobré pracovní kondici. Také nabízíme služby, které vám pomohou maximalizovat výkon a výsledky vaší práce.

Hledáte manuály, brožury?

Vyberte svůj model a získejte všechnu potřebnou podporu.

Náhradní díly i následující den

Komplexní servis náhradních dílů Valtra vám co nejrychleji dodá díly, které potřebujete, třeba i do následujícího rána. Díky tomu si váš traktor v průběhu hektických sezon orby a sklizně udrží produktivitu. Štítek AGCO Parts zaručuje, že jste obdrželi originální náhradní díly od společnosti Valtra, které byly pečlivě zkontrolovány a vyzkoušeny.

Další informace o štítku AGCO Parts

Náhradní díly i následující den

Profesionální servisní služby

Jako majitel stroje Valtra máte přístup k servisní síti společnosti Valtra. Naši zkušení technici jsou odborníky na všechny modely traktorů Valtra, včetně nejmodernějších technologií a nejnovějších funkcí. I když si nezvolíte rozšířenou záruku, pravidelná údržba prováděná servisními techniky schválenými společností Valtra napomůže bezporuchovému provozu traktoru i v nejvytíženějším období. Traktor si navíc udrží vysokou hodnotu pro případ, že ho budete chtít prodat.

Další informace o péči a údržbě

Flexibilní možnosti financování

Služba AGCO Finance představuje rychlou a bezpečnou možnost pro financování nákupu vašeho nového traktoru. Financování vám bude nastaveno na míru na základě vašich příjmů a výdajů a chodu vaší firmy. Nabízíme flexibilní možnosti plateb, které vyhoví vašim potřebám, a při sestavování platebních kalendářů během v úvahu sezónní výkyvy.

Další informace o službě AGCO Finance

Flexibilní možnosti financování

Komunita My Valtra

Zakoupením traktoru Valtra se stáváte součástí celosvětové online komunity, která se jmenuje My Valtra. Můžete požádat o radu, podělit se o informace, nahrát sem fotografie a videa a porovnat své zkušenosti s dalšími vlastníky traktorů Valtra z celého světa.

Navštivte stránku www.myvaltra.com.

Komunita My Valtra