Práce s rašelinou bez zastavení

Práce s rašelinou bez zastavení

Musíte dělat i jiné práce? Podívejte se, jak vám stroje Valtra pomohou v těchto situacích:

Pod koly máte rašeliniště. Ve vzduchu víří hnědý prach. Za sebou máte obrovský a plně naložený stroj na těžbu rašeliny. Mnoho traktorů by tuto zátěž nevydrželo. Modely Valtra jsou naštěstí z odolnějšího materiálu.

Spolehlivost traktorů Valtra spolu s odbornými servisními službami tvoří neporazitelnou kombinaci. Chápeme, že těžba rašeliny přináší spoustu nesnází, a dokazujeme to v praxi. Když zvážíte všechny výhody traktorů Valtra, vybrat nový stroj by nemělo být obtížné.
Ideální pro práci na mokrých rašeliništích

Ideální pro práci na mokrých rašeliništích

Lehké konstrukce, vyvážené rozložení hmotnosti, vysoká světlá výška a rovné podvozky traktorů Valtra jsou ideální pro práci na rašeliništích

Výkonné motory SCR, vývodová hřídel, která si poradí s vysokou zátěží, a Sigma Power pro zvýšení výkonu vám poskytnou potřebnou tažnou sílu a navíc umí úsporně nakládat s palivem.

Pracujte bez ohledu na okolní podmínky

Pracujte bez ohledu na okolní podmínky

Práce na rašeliništi prověří sílu člověka i stroje. Oba musí pracovat bez ohledu na podmínky čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu. Traktory Valtra jsou navržené tak, aby si poradily i v nejnáročnějším prostředí. Výkonné chladicí systémy a zvýšené sání vzduchu traktorů Valtra zajišťují, že motor se udrží v chodu i při nejvyšších teplotách. Šestisloupková kabina je utěsněná, aby nepropouštěla prach ani vzduch – tichý klimatizovaný prostor pomůže i vám, abyste si udrželi svou výkonnostní úroveň.