O Valtře

O Valtře

Fakta a údaje

Zjistěte více o Valtře, naší historii, hodnotě, a jak fungujeme

Informace pro media

Hledáte kontakt na novináře, nebo poslední novinky?

Kariéra ve Valtře

Hledáte nové příležitosti v zemědělském průmyslu?

Valtra jako sponzor

Hledáte dlouhodobé partnerství s vývojovým hráčem v zemědělském průmyslu?

Spolehlivé pracovní stroje

Společnost Valtra vyvíjí, vyrábí, prodává a servisuje traktory Valtra.

Traktory Valtra poznáte podle spolehlivosti, všestrannosti, výdrže a severského původu. Každý traktor je individuálně specifikován podle potřeb zákazníka, tak aby vydržel nejdrsnější klimatické podmínky, a udržel si vysoké pracovní tempo v nejnáročnějších podmínkách.

Kde působíme

Valtra je hlavní výrobce a poskytovatel servisu v severských zemích a v současnosti se velmi rychle rozšiřuje i na trhu v Jižní Americe. Valtra stroje se prodávají ve vice než 75 zemích. K lokalizaci nejbližšího prodejce navštivte stránku prodejců.

Valtra zaměstnává 2300 lidí v celosvětové produkci, vývoji, a servisu. Každý rok naší linku opustí 18000 individuálně nakonfigurovaných traktorů z obou výrobních linek ve Finsku a Brazílii.

Více o továrnách Valtra

Suolahti, Finsko

Továrna Valtra je situovaná v Suolahti v centrálním regionu.

V komplexu továrny se nachází hala montážní linky, výrobna převodovek, vývojové oddělení, náhradních dílů, servisní centrum, Atrium pro zákazníky a zákaznické centrum. Dále se zde nachází administrativní budovy pro výrobnu Suolahti.

Valtra Oy Ab
Valmetinkatu 2
44200 SUOLAHTI
Tel +358 (0) 20 45 501
E-Mail: evaltra@valtra.com

Navigace (Google Maps)

 

Mogi das Cruzes, Brazílie

Továrna Valtra je situovaná v Mogi das Cruzes ve státě São Paulo. V celém komplexu se nachází montážní linka, výrobnu převodovek, centrum komponentů, kde se zároveň kompletují motory AGCO, které jsou používané v traktorech Valtra.

Valtra do Brasil S.A.
Rua Capitão Francisco Almeida 695
Mogi das Cruzes - SP, Brazil
+55 11 4722-2350

Navigace (Google Maps)

Skrýt další informace

Jak pracujeme?

Ve Valtře vyvíjíme, vyrábíme a obchodujeme na trhu s kvalitními stroji. Poskytujeme přidanou hodnotu k provozu pro naše zákazníky prostřednictvím služeb šitých na míru a řešení. Naší hlavní zásadou je neustálé zlepšování všech našich produktů a provozoven v kombinaci s velkým důrazem na zachování životního prostředí a respektování zdraví a bezpečnosti našich zaměstnanců a zákazníků.

Více o našich hodnotách a zásadám fungování

Naše hodnoty

Naše hodnoty jsou základem značky Valtra. Tvoří základ pro naše rozhodování a vedení našeho vztahu se zákazníky, dodavateli, distributory, naší mateřské společnosti, naší komunity a mezi sebou navzájem. Našich pět základních hodnot: týmová hra, otevřenost, spolehlivost, vlastní iniciativa a respekt.

Týmová hra
Naše organizace je založena na týmové práci. Nejlepších výsledků se dosahuje v případě, kdy je odpovědná a čestná kvalitní práce kladena na odborné jednotlivce, kteří pracují společně se svými kolegy na společných cílech.

Otevřenost
Dobré týmové výsledky jsou dosaženy pouze v otevřeném a kreativním prostředí. Otevřenost znamená to, že můžeme používat veškeré informace, I ty špatné, a pracovat na nich bez prodlevy. Otevřenost podporuje konstruktivní hodnocení a umožňuje celému týmu nepřetržité zlepšování.

Spolehlivost
Spolehlivost pro nás znamená poctivost a loajalitu. Slibujeme pouze to, co můžeme dodržet a splnit a děláme to, co jsme slíbili. Tímto zajistíme, že naše výrovky jsou odolné a vysoce kvalitní a náš servis je rychlý a spolehlivý.

Vlastní iniciativa
Každý ve Valtra týmu je jedinec, který má oprávnění pracovat samostatně. Tím podporujeme tvůrčí iniciativu a inovace.

Respect
Ve Valtře se respektujeme vzájemně a chováme se k ostatním tak, jak chceme aby se chovali oni k nám. Akceptujeme rozdíly a rozdílné hodnoty všech kultur.

Ochrana životního prostředí

Věrni severské tradici. Valtra klade veliký důraz na ochranu životního prostředí a našich přírodních zdrojů. Od výrobních zařízení až pro rozvoj nových vlastností produktu - my aktivně hledáme způsoby, jak zvýšit naši šetrnost k životnímu prostředí

Příklady toho, jak Valtra chrání životní prostředí:

  • ISO 14001 certifikace ochrany životního prostředí bylo uděleno Valtře již v roce 2000. Životní prostředí nebylo obtíží pro Valtru; Místo toho jsme byli rádi, že v souladu s životním prostředím.
  • Vkládáme značné investice do zlepšení naší šetrnosti k životnímu prostředí. Nedávné investice zahrnují zelenou tepelným energiím ze spalování odpadního dřeva a čištění vzduchu jednotkou, která spaluje páry rozpouštědel z postřiků během nanášení barvy na šasi
  • Klademe velký důraz na zachování přírodních zdrojů snižováním odpadů a recyklací. Tovární odpad se třídí do 26 různých skupin, a tím došlo k úspěšnému snížení produkce tisků a skoncovali jsme s nádobím na jedno použití

Jaké funkce používá Valtra k ochraně životního prostředí
Efektivní a ekonomické operace jsou zpravidla šetrné k životnímu prostředí. Valtra inovace a jedinečné vlastnosti produktů pomáhají našim zákazníkům pracovat efektivně a ekologicky šetrným způsobem. Zde jsou jen některé příklady:

  • EcoPower motory, EcoSpeed převodovky a lehké konstrukce zvyšují účinnost traktoru
  • Používání Bionafty v kombinaci s nízkými otáčkami motoru napomáhá k úsporám přírodních zdrojů
  • Automatické minimalizování překrytí pracovního záběru šetří celkový počet jízd traktorem na poli
  • TwinTrac otočné řízení je možné použít u více činností, tím odpadá potřeba výroby dalších specializovaných strojů

Valtra je jediný traktor vyráběný v severním region

Přečtěte si vice o tom, jak Valtra funguje, a použité technologii

Skrýt další informace

Naše Historie

Valtra vyrábí traktory od roku 1951, ale kořeny sahají hluboko do 19. století. Dnešní Valtra traktory jsou kombinací dvou tradičních výrobců. Finský Valmet a Švédské Volvo BM, původně známé od Eskilstuna Mekaniska Werkstad, které založil Theofron Munktell v roce 1832.

Od prvních dní Valmet podstoupil mnoho změn a velkým vývojem. Nezměnilo se jen jméno z Valmet na ValtraValmet a následně na Valtra, ale důležitým článkem proměny byl i vývoj a servis.

Zjistěte více o historii na http://history.valtra.com.

Noviny & Média

Valtra tým pro komunikaci s veřejností odpovídá na otázky z tisku a médií, pořádá tiskové konderence, dale usnadňuje rozhovory s vedením Valtra týmu.

Obrázky Valtra: Asset Bank

Videa Valtra: YouTube.com/ValtraVideos

Sociální Media: Facebook (ValtraGlobal) and ) a svá vlastní sociální síť (MyValtra.com).

Kontakt pro media
Ms. Pamela Engels, Manager, Communications and PR
Tel: +358 2045 501
E-mail contact

Poslední Tiskové zprávy

Více novinek & Zprávy »
Zpět na začátek

Kariéra u Valtry

Kariéra u Valtry

Moderní traktory jsou náročná zařízení, které vyžadují širokou škálu odborníků na konstrukci a výrobu. Valtra také nabízí kariéru v oblasti zákaznických služeb, prodeje, marketingu a správy.

Zeptejte se na volní místa

Zpět na začátek

Valtra jako sponzor

Valtra jako sponzor

Chcete obchodovat s Valtrou?

Máme pro vás dobrou příležitost na partnerství pokud:

• Se pohybujete v oblasti sportu, nebo kultury
• Obchodujete jak ve velkém tak I malém měřítku
• Klienti Valtry a ostatní lidé se zajímají o vase obchody
• Hledáte dlouhodobé obchodování

Čtěte vice

Zpět na začátek

Valtra spadá pod celosvětovou značku AGCO Corporation

AGCO se sídlem v Duluth, GA, USA, a je globálním lídrem se zaměřením na design, výrobu a distribuci zemědělských strojů. AGCO nabízí celou řadu zemědělských strojů pod několika značkami, a její produkty jsou distribuovány prostřednictvím 3900 dealerů a distributorů ve více než 140 zemích po celém světě. Technická rozmanitost a vysoce kvalitní design svých výrobků v kombinaci s jeho silnou orientací na zákazníka učinily AGCO preferovanou volbou pro profesionály na celém světě.www.agcocorp.com

Valtra spadá pod celosvětovou značku AGCO Corporation