VÝKON
A RYCHLOST
V KOMPAKTNÍM PROVEDENÍ

VÝKON
A RYCHLOST
V KOMPAKTNÍM PROVEDENÍ

Versu

Pětistupňová převodovka Powershift, hydraulika pro snímání zátěže a vynikající pohodlí pro obsluhu.

Direct

Efektivní a ergonomická převodovka CVT a hydraulika pro snímání zátěže.

HiTech 5

Uživatelsky příjemná pětistupňová převodovka Powershift a hydraulika s otevřeným středem.

HiTech

Spolehlivá třístupňová převodovka Powershift a hydraulika s otevřeným středem.

Řada Valtra N

Řada Valtra N nabízí nejlepší výkon a specifikace ve vyváženém a funkčním provedení.

Produktivita vyžaduje všestrannost

Modely Valtra řady N reprezentují to nejlepší ze severské praktičnosti, takže si poradí s celoročními pracemi i v nejnáročnějších podmínkách.

Řada N, která symbolizuje filozofii značky Valtra, se svým kompaktním provedením a výkonem až 163 koňských sil představuje ideální řešení pro většinu prací na farmách s živočišnou a rostlinnou výrobou i pro využití v lesích.


Stáhnout brožuru [6.46 MB]

Výhody řady N v kostce

 • Skvělý traktor s čelním nakladačem
 • Spolehlivý motor AGCO Power ve všech modelech
 • Prostorná a ergonomická kabina nabízí vynikající rozhled do všech směrů
 • Modul Valtra Arm – ergonomicky umístěné ovládací prvky v modelech Versu a Direct
 • Velmi tiché pracovní prostředí s nízkou hlučností až 70 dBa
 • Možnost osazení všech modelů ovládacími prvky systému otočného řízení TwinTrac
 • Volitelný telemetrický systém AgCommand™
Zpět na začátek

Čtyři typy traktorů pro náročné uživatele

Traktory řady N jsou dostupné jako čtyři různé typy modelů: VersuDirectHiTech 5 and HiTech.

Versu - pohodlná jízda

 • Pětistupňová převodovka Powershift – 30 rychlostí v obou směrech
 • Ergonomický modul Valtra Arm – loketní opěrka se snadným přístupem k převodovce Powershift, tempomatu, hydraulice, ovládání pákového mechanismu a systému U-Pilot pro souvraťový management
 • Snadné a pohodlné řízení s automatickými funkcemi řazení a brzdovým asistentem
 • Hydraulika pro snímání zátěže s výkonem 115 l/min nebo 160 l/min
 • Oddělené oleje pro převodovku a hydrauliku
 • Možnost vybavení automatickým systémem řízení a telemetrickým systémem

Vlastníte traktor Versu řady N?
Vyhledejte informace o svém traktoru

Model Max. výkon v hp (kW)
standardní / zvýšený
Max. točivý moment (Nm)
standardní / zvýšený
Hydraulický výkon (l/min)
standardní (volitelně)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 115 (160)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 115 (160)
N163 163 (120) / 171 (126) 650 / 700 115 (160)
Načíst technické specifikace pro tyto modely
open

Zjistěte, jak si můžete traktor Versu přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašim pracovním činnostem.

Polní práce a doprava

Vyšší pohodlí při práci

Pro vyšší pohodlí během přepravních prací a dlouhých dní na poli lze traktory Versu řady N vybavit odpružením přední nápravy a také odpruženou kabinou. K pocitu pohody a bezpečí řidiče přispívá také automatická klimatizace a xenonové pracovní světlomety.

Vysoký výkon také při náročném tahání
V případě, že je třeba zvýšit standardní hmotnost a poměr výkon/hmotnost traktorů Valtra, lze stroje vybavit dalším podvozkem, kolem nebo předním závažím již ve výrobě. Volitelný pomocný pohon PTO zvyšující rychlost pojezdu zlepšuje výkon v terénu i v dopravním režimu. V zemích, kde to legislativa dovoluje, jsou větší traktory řady N k dispozici s převodovkou dovolující rychlost 50 km/hod. Váš traktor lze vybavit silničními pneumatikami přímo při výrobě.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný přístup do kabiny, bezpečnostní pásy, ergonomicky rozmístěné ovládání pákového mechanismu, hydraulické vícekotoučové brzdy nebo centrální vypínač traktoru. Riziko nehod a zranění dále snižuje řada volitelného vybavení, které lze nainstalovat při výrobě. V zemích, kde to legislativa dovoluje, jsou k dispozici vzduchové brzdové ventily pro vlečku. Kabinu lze také vybavit hasicím přístrojem, nouzovou ruční brzdou, majákem, přídavnými xenonovými pracovními světlomety a mnoha dalšími zařízeními.

Práce na loukách

Vyšší pohodlí při práci
Traktory řady N lze vybavit odpružením kabiny a přední nápravy a také řadou prvků, které zvýší pohodlí v kabině. Při práci se žacím mačkačem nebo příkopovou sekačkou systém otočného řízení TwinTrac zlepší nejen ergonomii, ale také zajistí rychlejší a přesnější provedení práce.

Kompatibilita i s velkými nástroji
Traktory Valtra nabízí vynikající rozsah zdvihu zadního i předního pákového mechanismu. Příznivý poměr výkonu a hmotnosti a volitelná závaží, která lze umístit dopředu, na podvozek nebo pneumatiky, zajišťují vynikající tažnou sílu i při práci s velkými nástroji. Volitelné přídavné hydraulické čerpadlo patří mezi bezkonkurenční možnosti, které přináší značka Valtra. Díky rozhraní ISOBUS budete mít přední i zadní nástroje plně pod kontrolou.

Vyšší výtěžnost, rychlejší a přesnější práce

Když pro práci, kterou by tradičně prováděly šestiválcové stroje, zvolíte čtyřválcový traktor, jako je model N163 nebo N143, výrazně tím omezíte zhutňování půdy. Pokud chcete ještě více snížit zhutňování a opakované zpracování půdy, můžete svůj traktor Valtra nechat osadit širokými pneumatikami a automatickým systémem řízení Auto-Guide 3000. Systém otočného řízení Valtra TwinTrack vám při sečení může ušetřit čas (až 24 hodin během jedné sezony!).

Práce s nakladačem

Hladký start i konec práce
Traktory řady N nabízí řadu funkcí automatické převodovky, díky kterým není potřeba tak často řadit. Když zkombinujete programovatelný modul shuttle pro pojezd vpřed i vzad s volitelnou hydrodynamickou spojkou HiTrol, start i konec práce bude velmi hladký a precizní.

Všestranné využití traktoru
Traktory Valtra lze přizpůsobit na míru tak, aby si poradily s různými zemědělskými úkoly. Přímo u výrobce si můžete objednat širokou řadu čelních nakladačů a nakládacích nástrojů. Připojení i odpojení nakladače je velmi jednoduché.

Stroj pod perfektní kontrolou i v úzkých prostorech
Traktory řady N jsou velmi kompaktní a hbité, což umožňuje snadné ovládání strojů i v těžko dostupných místech. Nakladače Valtra osazené při výrobě ideálně doplňují konstrukci traktoru. To zajišťuje volný pohyb pneumatik a malý poloměr otáčení i při práci s čelním nakladačem.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný a prostorný přístup do kabiny, polykarbonátová okna, centrální vypínač, váhový senzor na sedadle řidiče nebo nouzový vypínač PTO v zadní části traktoru. Traktor lze osadit dalšími prvky, jako je bezpečnostní pás spolujezdce, hasicí přístroj, nouzová ruční brzda, výstražný bzučák pro couvání a další možnosti.

Komunální a stavební práce

Vyšší pohodlí při práci
Pro vyšší pohodlí během přepravních prací a dlouhých dní na poli lze traktory Versu řady N vybavit odpružením přední nápravy a také odpruženou kabinou. K pocitu pohody a bezpečí řidiče přispívá také automatická klimatizace a xenonové pracovní světlomety.

Všestranné využití traktoru
Traktory Valtra lze přizpůsobit na míru tak, aby si poradily s různými úkoly. Své stroje proto můžete využívat na maximum po celý rok. Při výrobě můžete svůj traktor Valtra vybavit řadou možností, se kterými se promění v univerzální model pro komunální práce: kabinou s bočním výhledem, výklopným předním pákovým mechanismem Valtra LHLINK, čelním nakladačem, přední vývodovou hřídelí, rozhraním ISOBUS pro ovládání nástrojů a mnoha dalšími prvky.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný a prostorný přístup do kabiny, polykarbonátová okna, centrální vypínač, váhový senzor na sedadle řidiče nebo nouzový vypínač PTO v zadní části traktoru. Traktor lze osadit dalšími prvky, jako jsou brzdové ventily pro vlečku, jeden nebo dva střešní majáky, práškový hasicí přístroj, nouzová ruční brzda, výstražný bzučák pro couvání a další možnosti.

Lesní práce

Specializované stroje s vyšší hodnotou při dalším prodeji

Pokud pracujete v lese pouze na částečný úvazek, upravený lesní traktor Valtra je z hlediska nákladů efektivnější než specializovaný lesní stroj. Společnost Valtra a její partneři nabízí řadu možností a vybavení, díky kterým se z vašeho traktoru Valtra stane skutečný odborník na mulčování nebo těžbu, překlání, štěpkování a přibližování dřeva.

 

Spolehlivý provoz i v nerovném terénu

Traktory Valtra se díky své konstrukci a provedení ideálně hodí pro práci v lese: mezi standardní vybavení patří vysoká světlá výška s rovným podvozkem, vynikající viditelnost z kabiny, výjimečná ergonomie a sedadlo řidiče, které se otáčí v úhlu 180 stupňů. Kromě toho můžete doplnit svůj traktor prvky, které zvýší bezpečnost stroje i vašeho zdraví: ocelový základový rám, ocelovou palivovou nádrž, speciálně vyztuženou lesní kabinou a mnoha dalšími.

 

Vysoký hydraulický výkon pro maximální výsledky

Všechny traktory řady N lze vybavit volitelným čerpadlem s vyšší kapacitou. Pokud potřebujete ještě výkonnější zařízení, partneři společnosti Valtra nabízí přední čerpadlo speciálně navržené pro traktory Valtra, které vám poskytne výjimečný hydraulický výkon potřebný například pro ovládání harvestorové hlavice.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Zpět na začátek

Direct - výkon s bezstupňovou převodovkou

 • Úsporná převodovka s plynule měnitelným převodem vyráběná ve Finsku
 • Vynikající úspora paliva: traktor automaticky přizpůsobí rychlost motoru podle nákladu a pracuje v nejnižších možných otáčkách.
 • Plná kontrola a vysoká tažná síla i při rychlosti pouze 10 m/hod
 • Ergonomický modul Valtra Arm – loketní opěrka se snadným přístupem k plynulé převodovce CVT, tempomatu, hydraulice, ovládání pákového mechanismu a systému U-Pilot pro souvraťový management
 • Hydraulika pro snímání zátěže s výkonem 115 l/min nebo 160 l/min
 • Oddělené oleje pro převodovku a hydrauliku
 • Možnost vybavení automatickým systémem řízení a telemetrickým systémem

Vlastníte traktor Direct řady N?
Vyhledejte informace o svém traktoru

Model Max. výkon v hp (kW)
standardní / zvýšený
Max. točivý moment (Nm)
standardní / zvýšený
Hydraulický výkon (l/min)
standardní (volitelně)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 115 (160)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 115 (160)
N163 163 (120) / 171 (126) 650 / 700 115 (160)
Načíst technické specifikace pro tyto modely
open

Zjistěte, jak si můžete traktor Direct přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašim pracovním činnostem.

Polní práce a doprava

Vyšší pohodlí při práci

Pro vyšší pohodlí během přepravních prací a dlouhých dní na poli lze traktory Direct řady N vybavit odolnou odpruženou přední nápravou a také odpruženou kabinou. K pocitu pohody a bezpečí řidiče přispívá také automatická klimatizace, sedadlo Valtra Evolution a xenonové pracovní světlomety.

Vysoký výkon také při náročném tahání
V případě, že je třeba zvýšit standardní hmotnost a poměr výkon/hmotnost traktorů Valtra, lze stroje vybavit dalším podvozkem, kolem nebo předním závažím již ve výrobě. Volitelný pomocný pohon PTO zvyšující rychlost pojezdu zlepšuje výkon v terénu i v dopravním režimu. V zemích, kde to legislativa dovoluje, jsou větší traktory řady N k dispozici s převodovkou dovolující rychlost 50 km/hod. Váš traktor lze vybavit silničními pneumatikami přímo při výrobě.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný přístup do kabiny, bezpečnostní pásy, ergonomicky rozmístěné ovládání pákového mechanismu, hydraulické vícekotoučové brzdy nebo centrální vypínač traktoru. Riziko nehod a zranění dále snižuje řada volitelného vybavení, které lze nainstalovat při výrobě. V zemích, kde to legislativa dovoluje, jsou k dispozici vzduchové brzdové ventily pro vlečku. Kabinu lze také vybavit hasicím přístrojem, nouzovou ruční brzdou, majákem, přídavnými xenonovými pracovními světlomety a mnoha dalšími zařízeními.

Práce na loukách

Vyšší pohodlí při práci
Traktory řady N lze vybavit odpružením kabiny a přední nápravy a také řadou prvků, které zvýší pohodlí v kabině. Při práci se žacím mačkačem nebo příkopovou sekačkou systém otočného řízení TwinTrac zlepší nejen ergonomii, ale také zajistí rychlejší a přesnější provedení práce.

Kompatibilita i s velkými nástroji
Traktory Valtra nabízí vynikající rozsah zdvihu zadního i předního pákového mechanismu. Příznivý poměr výkonu a hmotnosti a volitelná závaží, která lze umístit dopředu, na podvozek nebo pneumatiky, zajišťují vynikající tažnou sílu i při práci s velkými nástroji. Volitelné přídavné hydraulické čerpadlo patří mezi bezkonkurenční možnosti, které přináší značka Valtra. Díky rozhraní ISOBUS budete mít přední i zadní nástroje plně pod kontrolou.

Vyšší výtěžnost, rychlejší a přesnější práce

Když pro práci, kterou by tradičně prováděly šestiválcové stroje, zvolíte čtyřválcový traktor, jako je model N163 nebo N143, výrazně tím omezíte zhutňování půdy. Pokud chcete ještě více snížit zhutňování a opakované zpracování půdy, můžete svůj traktor Valtra nechat osadit širokými pneumatikami a automatickým systémem řízení Auto-Guide 3000. Systém otočného řízení Valtra TwinTrack vám při sečení může ušetřit čas (až 24 hodin během jedné sezony!) .

Práce s nakladačem

Hladký start i konec práce
Traktory řady N nabízí řadu funkcí automatické převodovky, díky kterým není potřeba tak často řadit. Když zkombinujete programovatelný modul shuttle pro pojezd vpřed i vzad s volitelnou hydrodynamickou spojkou HiTrol, start i konec práce bude velmi hladký a precizní.

Všestranné využití traktoru
Traktory Valtra lze přizpůsobit na míru tak, aby si poradily s různými zemědělskými úkoly. Přímo u výrobce si můžete objednat širokou řadu čelních nakladačů a nakládacích nástrojů. Připojení i odpojení nakladače je velmi jednoduché.

Stroj pod perfektní kontrolou i v úzkých prostorech
Traktory řady N jsou velmi kompaktní a hbité, což umožňuje snadné ovládání strojů i v těžko dostupných místech. Nakladače Valtra osazené při výrobě ideálně doplňují konstrukci traktoru. To zajišťuje volný pohyb pneumatik a malý poloměr otáčení i při práci s čelním nakladačem.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný a prostorný přístup do kabiny, polykarbonátová okna, centrální vypínač, váhový senzor na sedadle řidiče nebo nouzový vypínač PTO v zadní části traktoru. Traktor lze osadit dalšími prvky, jako je bezpečnostní pás spolujezdce, hasicí přístroj, nouzová ruční brzda, výstražný bzučák pro couvání a další možnosti.

Komunální a stavební práce

Vyšší pohodlí při práci
Pro vyšší pohodlí během přepravních prací a dlouhých dní na poli lze traktory řady N vybavit odpružením přední nápravy a také odpruženou kabinou. K pocitu pohody a bezpečí řidiče přispívá také automatická klimatizace a xenonové pracovní světlomety.

Všestranné využití traktoru
Traktory Valtra lze přizpůsobit na míru tak, aby si poradily s různými úkoly. Své stroje proto můžete využívat na maximum po celý rok. Při výrobě můžete svůj traktor Valtra vybavit řadou možností, se kterými se promění v univerzální model pro komunální práce: kabinou s bočním výhledem, výklopným předním pákovým mechanismem Valtra LHLINK, čelním nakladačem, přední vývodovou hřídelí, rozhraním ISOBUS pro ovládání nástrojů a mnoha dalšími prvky.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný a prostorný přístup do kabiny, polykarbonátová okna, centrální vypínač, váhový senzor na sedadle řidiče nebo nouzový vypínač PTO v zadní části traktoru. Traktor lze osadit dalšími prvky, jako jsou brzdové ventily pro vlečku, jeden nebo dva střešní majáky, práškový hasicí přístroj, nouzová ruční brzda, výstražný bzučák pro couvání a další možnosti.

Lesní práce

Specializované stroje s vyšší hodnotou při dalším prodeji

Pokud pracujete v lese pouze na částečný úvazek, upravený lesní traktor Valtra je z hlediska nákladů efektivnější než specializovaný lesní stroj. Společnost Valtra a její partneři nabízí řadu možností a vybavení, díky kterým se z vašeho traktoru Valtra stane skutečný odborník na mulčování nebo těžbu, překlání, štěpkování a přibližování dřeva.

 

Spolehlivý provoz i v nerovném terénu

Traktory Valtra se díky své konstrukci a provedení ideálně hodí pro práci v lese: mezi standardní vybavení patří vysoká světlá výška s rovným podvozkem, vynikající viditelnost z kabiny, výjimečná ergonomie a sedadlo řidiče, které se otáčí v úhlu 180 stupňů. Kromě toho můžete doplnit svůj traktor prvky, které zvýší bezpečnost stroje i vašeho zdraví: ocelový základový rám, ocelovou palivovou nádrž, speciálně vyztuženou lesní kabinou a mnoha dalšími.

 

Vysoký hydraulický výkon pro maximální výsledky

Všechny traktory řady N lze vybavit volitelným čerpadlem s vyšší kapacitou. Pokud potřebujete ještě výkonnější zařízení, partneři společnosti Valtra nabízí přední čerpadlo speciálně navržené pro traktory Valtra, které vám poskytne výjimečný hydraulický výkon potřebný například pro ovládání harvestorové hlavice.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

HiTech 5 - uživatelsky pohodlná převodovka Powershift

 • Pětistupňová převodovka Powershift – až 30 rychlostí v obou směrech
 • Funkce převodovky ovládané tlačítky na ergonomicky umístěném stabilním panelu
 • Snadné a pohodlné řízení díky automatickým funkcím řazení
 • Automatické přeřazování čtyř hlavních převodů – není potřeba řadicí páka
 • Možnost vybavení hydrodynamickou spojkou HiTrol pro hladký start i vypnutí traktoru
 • Hydraulika s otevřeným středem, mechanicky ovládané ventily
 • Hydraulika s výkonem 73 l/min nebo 90 l/min

Vlastníte traktor HiTech 5 řady N?
Vyhledejte informace o svém traktoru

Model Max. výkon v hp (kW)
standardní / zvýšený
Max. točivý moment (Nm)
standardní / zvýšený
Hydraulický výkon (l/min)
standardní (volitelně)
N93 99 (73) /- 430/- 73 (90)
N103 111 (82) / - 465/- 73 (90)
N103.4 111 (82) / 121 (89) 460/490 73 (90)
N113 124 (91) / 130 (96) 510/530 73 (90)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 73 (90)
Načíst technické specifikace pro tyto modely
open

Zjistěte, jak si můžete traktor HiTech5 přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašim pracovním činnostem.

Polní práce a doprava

Increased working comfort

Pro vyšší pohodlí během přepravních prací a dlouhých dní na poli lze traktory HiTech řady N vybavit odpružením přední nápravy a také odpruženou kabinou. K pocitu pohody a bezpečí řidiče přispívá také automatická klimatizace a xenonové pracovní světlomety.

Vysoký výkon také při náročném tahání
V případě, že je třeba zvýšit standardní hmotnost a poměr výkon/hmotnost traktorů Valtra, lze stroje vybavit dalším podvozkem, kolem nebo předním závažím již ve výrobě. Volitelný pomocný pohon PTO zvyšující rychlost pojezdu zlepšuje výkon v terénu i v dopravním režimu. V zemích, kde to legislativa dovoluje, jsou větší traktory řady N k dispozici s převodovkou dovolující rychlost 50 km/hod. Váš traktor lze vybavit silničními pneumatikami přímo při výrobě.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný přístup do kabiny, bezpečnostní pásy, ergonomicky rozmístěné ovládání pákového mechanismu, hydraulické vícekotoučové brzdy nebo centrální vypínač traktoru. Riziko nehod a zranění dále snižuje řada volitelného vybavení, které lze nainstalovat při výrobě. V zemích, kde to legislativa dovoluje, jsou k dispozici vzduchové brzdové ventily pro vlečku. Kabinu lze také vybavit hasicím přístrojem, nouzovou ruční brzdou, majákem, přídavnými xenonovými pracovními světlomety a mnoha dalšími zařízeními.

Práce na loukách

Vyšší pohodlí při práci
Traktory řady N lze vybavit odpružením kabiny a přední nápravy a také řadou prvků, které zvýší pohodlí v kabině. Při práci se žacím mačkačem nebo příkopovou sekačkou systém otočného řízení TwinTrac zlepší nejen ergonomii, ale také zajistí rychlejší a přesnější provedení práce.

Kompatibilita i s velkými nástroji
Traktory Valtra nabízí vynikající rozsah zdvihu zadního i předního pákového mechanismu. Příznivý poměr výkonu a hmotnosti a volitelná závaží, která lze umístit dopředu, na podvozek nebo pneumatiky, zajišťují vynikající tažnou sílu i při práci s velkými nástroji. Volitelné přídavné hydraulické čerpadlo patří mezi bezkonkurenční možnosti, které přináší značka Valtra. Díky rozhraní ISOBUS budete mít přední i zadní nástroje plně pod kontrolou.

Práce s nakladačem

Hladký start i konec práce
Traktory řady N nabízí řadu funkcí automatické převodovky, díky kterým není potřeba tak často řadit. Když zkombinujete programovatelný modul shuttle pro pojezd vpřed i vzad s volitelnou hydrodynamickou spojkou HiTrol, start i konec práce bude velmi hladký a precizní.

Všestranné využití traktoru
Traktory Valtra lze přizpůsobit na míru tak, aby si poradily s různými zemědělskými úkoly. Přímo u výrobce si můžete objednat širokou řadu čelních nakladačů a nakládacích nástrojů. Připojení i odpojení nakladače je velmi jednoduché.

Stroj pod perfektní kontrolou i v úzkých prostorech
Traktory řady N jsou velmi kompaktní a hbité, což umožňuje snadné ovládání strojů i v těžko dostupných místech. Nakladače Valtra osazené při výrobě ideálně doplňují konstrukci traktoru. To zajišťuje volný pohyb pneumatik a malý poloměr otáčení i při práci s čelním nakladačem.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný a prostorný přístup do kabiny, polykarbonátová okna, centrální vypínač, váhový senzor na sedadle řidiče nebo nouzový vypínač PTO v zadní části traktoru. Traktor lze osadit dalšími prvky, jako je bezpečnostní pás spolujezdce, hasicí přístroj, nouzová ruční brzda, výstražný bzučák pro couvání a další možnosti.

Komunální a stavební práce

Vyšší pohodlí při práci
Pro vyšší pohodlí během přepravních prací a dlouhých dní na poli lze traktory řady N vybavit odpružením přední nápravy a také odpruženou kabinou. K pocitu pohody a bezpečí řidiče přispívá také automatická klimatizace a xenonové pracovní světlomety.

Všestranné využití traktoru
Traktory Valtra lze přizpůsobit na míru tak, aby si poradily s různými úkoly. Své stroje proto můžete využívat na maximum po celý rok. Při výrobě můžete svůj traktor Valtra vybavit řadou možností, se kterými se promění v univerzální model pro komunální práce: kabinou s bočním výhledem, výklopným předním pákovým mechanismem Valtra LHLINK, čelním nakladačem, přední vývodovou hřídelí, rozhraním ISOBUS pro ovládání nástrojů a mnoha dalšími prvky.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný a prostorný přístup do kabiny, polykarbonátová okna, centrální vypínač, váhový senzor na sedadle řidiče nebo nouzový vypínač PTO v zadní části traktoru. Traktor lze osadit dalšími prvky, jako jsou brzdové ventily pro vlečku, jeden nebo dva střešní majáky, práškový hasicí přístroj, nouzová ruční brzda, výstražný bzučák pro couvání a další možnosti.

Lesní práce

Specializované stroje s vyšší hodnotou při dalším prodeji

Pokud pracujete v lese pouze na částečný úvazek, upravený lesní traktor Valtra je z hlediska nákladů efektivnější než specializovaný lesní stroj. Společnost Valtra a její partneři nabízí řadu možností a vybavení, díky kterým se z vašeho traktoru Valtra stane skutečný odborník na mulčování nebo těžbu, překlání, štěpkování a přibližování dřeva.

 

Spolehlivý provoz i v nerovném terénu

Traktory Valtra se díky své konstrukci a provedení ideálně hodí pro práci v lese: mezi standardní vybavení patří vysoká světlá výška s rovným podvozkem, vynikající viditelnost z kabiny, výjimečná ergonomie a sedadlo řidiče, které se otáčí v úhlu 180 stupňů. Kromě toho můžete doplnit svůj traktor prvky, které zvýší bezpečnost stroje i vašeho zdraví: ocelový základový rám, ocelovou palivovou nádrž, speciálně vyztuženou lesní kabinou a mnoha dalšími.

 

Vysoký hydraulický výkon pro maximální výsledky

Všechny traktory řady N lze vybavit volitelným čerpadlem s vyšší kapacitou. Pokud potřebujete ještě výkonnější zařízení, partneři společnosti Valtra nabízí přední čerpadlo speciálně navržené pro traktory Valtra, které vám poskytne výjimečný hydraulický výkon potřebný například pro ovládání harvestorové hlavice. .

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Zpět na začátek

HiTech - spolehlivá převodovka Powershift

 • Třístupňová převodovka – až 36 převodů v obou směrech
 • Snadné a pohodlné řízení díky automatickým funkcím řazení
 • Možnost vybavení hydrodynamickou spojkou HiTrol pro hladký start i vypnutí traktoru
 • Hydraulika s otevřeným středem, mechanicky ovládané ventily
 • Hydraulika s výkonem 73 l/min nebo 90 l/min

Vlastníte traktor HiTech řady N?
Vyhledejte informace o svém traktoru

Model Max. výkon v hp (kW)
standardní / zvýšený
Max. točivý moment (Nm)
standardní / zvýšený
Hydraulický výkon (l/min)
standardní (volitelně)
N93 99 (73) /- 430/- 73 (90)
N103 111 (82) / - 465/- 73 (90)
N103.4 111 (82) / 121 (89) 460/490 73 (90)
N113 124 (91) / 130 (96) 510/530 73 (90)
N123 135 (99) / 143 (105) 540/560 73 (90)
N143 152 (112) / 160 (118) 600/650 73 (90)
Načíst technické specifikace pro tyto modely
open

Zjistěte, jak si můžete traktor HiTech přizpůsobit tak, aby vyhovoval vašim pracovním činnostem.

Polní práce a doprava

Vyšší pohodlí při práci

Pro vyšší pohodlí během přepravních prací a dlouhých dní na poli lze traktory HiTech řady N vybavit odpružením přední nápravy a také odpruženou kabinou. K pocitu pohody a bezpečí řidiče přispívá také automatická klimatizace a xenonové pracovní světlomety.

Vysoký výkon také při náročném tahání
V případě, že je třeba zvýšit standardní hmotnost a poměr výkon/hmotnost traktorů Valtra, lze stroje vybavit dalším podvozkem, kolem nebo předním závažím již ve výrobě. Volitelný pomocný pohon PTO zvyšující rychlost pojezdu zlepšuje výkon v terénu i v dopravním režimu. V zemích, kde to legislativa dovoluje, jsou větší traktory řady N k dispozici s převodovkou dovolující rychlost 50 km/hod. Váš traktor lze vybavit silničními pneumatikami přímo při výrobě.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný přístup do kabiny, bezpečnostní pásy, ergonomicky rozmístěné ovládání pákového mechanismu, hydraulické vícekotoučové brzdy nebo centrální vypínač traktoru. Riziko nehod a zranění dále snižuje řada volitelného vybavení, které lze nainstalovat při výrobě. V zemích, kde to legislativa dovoluje, jsou k dispozici vzduchové brzdové ventily pro vlečku. Kabinu lze také vybavit hasicím přístrojem, nouzovou ruční brzdou, majákem, přídavnými xenonovými pracovními světlomety a mnoha dalšími zařízeními.

Práce na loukách

Vyšší pohodlí při práci
Traktory řady N lze vybavit odpružením kabiny a přední nápravy a také řadou prvků, které zvýší pohodlí v kabině. Při práci se žacím mačkačem nebo příkopovou sekačkou systém otočného řízení TwinTrac zlepší nejen ergonomii, ale také zajistí rychlejší a přesnější provedení práce.

Kompatibilita i s velkými nástroji
Traktory Valtra nabízí vynikající rozsah zdvihu zadního i předního pákového mechanismu. Příznivý poměr výkonu a hmotnosti a volitelná závaží, která lze umístit dopředu, na podvozek nebo pneumatiky, zajišťují vynikající tažnou sílu i při práci s velkými nástroji. Volitelné přídavné hydraulické čerpadlo patří mezi bezkonkurenční možnosti, které přináší značka Valtra. Díky rozhraní ISOBUS budete mít přední i zadní nástroje plně pod kontrolou.

Práce s nakladačem

Hladký start i konec práce
Traktory řady N nabízí řadu funkcí automatické převodovky, díky kterým není potřeba tak často řadit. Když zkombinujete programovatelný modul shuttle pro pojezd vpřed i vzad s volitelnou hydrodynamickou spojkou HiTrol, start i konec práce bude velmi hladký a precizní.

Všestranné využití traktoru
Traktory Valtra lze přizpůsobit na míru tak, aby si poradily s různými zemědělskými úkoly. Přímo u výrobce si můžete objednat širokou řadu čelních nakladačů a nakládacích nástrojů. Připojení i odpojení nakladače je velmi jednoduché.

Stroj pod perfektní kontrolou i v úzkých prostorech
Traktory řady N jsou velmi kompaktní a hbité, což umožňuje snadné ovládání strojů i v těžko dostupných místech. Nakladače Valtra osazené při výrobě ideálně doplňují konstrukci traktoru. To zajišťuje volný pohyb pneumatik a malý poloměr otáčení i při práci s čelním nakladačem.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný a prostorný přístup do kabiny, polykarbonátová okna, centrální vypínač, váhový senzor na sedadle řidiče nebo nouzový vypínač PTO v zadní části traktoru. Traktor lze osadit dalšími prvky, jako je bezpečnostní pás spolujezdce, hasicí přístroj, nouzová ruční brzda, výstražný bzučák pro couvání a další možnosti.

Komunální a stavební práce

Vyšší pohodlí při práci
Pro ještě vyšší pohodlí během přepravních prací a dlouhých dní na poli lze traktory HiTech řady N vybavit odpružením přední nápravy a také odpruženou kabinou. K pocitu pohody a bezpečí řidiče přispívá také automatická klimatizace a xenonové pracovní světlomety.

Všestranné využití traktoru
Traktory Valtra lze přizpůsobit na míru tak, aby si poradily s různými úkoly. Své stroje proto můžete využívat na maximum po celý rok. Při výrobě můžete svůj traktor Valtra vybavit řadou možností, se kterými se promění v univerzální model pro komunální práce: kabinou s bočním výhledem, výklopným předním pákovým mechanismem Valtra LHLINK, čelním nakladačem, přední vývodovou hřídelí, rozhraním ISOBUS pro ovládání nástrojů a mnoha dalšími prvky.

Nižší riziko nehod a zranění
Traktory Valtra jsou vybaveny standardními bezpečnostními prvky, jako je snadný a prostorný přístup do kabiny, polykarbonátová okna, centrální vypínač, váhový senzor na sedadle řidiče nebo nouzový vypínač PTO v zadní části traktoru. Traktor lze osadit dalšími prvky, jako jsou brzdové ventily pro vlečku, jeden nebo dva střešní majáky, práškový hasicí přístroj, nouzová ruční brzda, výstražný bzučák pro couvání a další možnosti.

Lesní práce

Specializované stroje s vyšší hodnotou při dalším prodeji

Pokud pracujete v lese pouze na částečný úvazek, upravený lesní traktor Valtra je z hlediska nákladů efektivnější než specializovaný lesní stroj. Společnost Valtra a její partneři nabízí řadu možností a vybavení, díky kterým se z vašeho traktoru Valtra stane skutečný odborník na mulčování nebo těžbu, překlání, štěpkování a přibližování dřeva.

 

Spolehlivý provoz i v nerovném terénu

Traktory Valtra se díky své konstrukci a provedení ideálně hodí pro práci v lese: mezi standardní vybavení patří vysoká světlá výška s rovným podvozkem, vynikající viditelnost z kabiny, výjimečná ergonomie a sedadlo řidiče, které se otáčí v úhlu 180 stupňů. Kromě toho můžete doplnit svůj traktor prvky, které zvýší bezpečnost stroje i vašeho zdraví: ocelový základový rám, ocelovou palivovou nádrž, speciálně vyztuženou lesní kabinou a mnoha dalšími.

 

Vysoký hydraulický výkon pro maximální výsledky

Všechny traktory řady N lze vybavit volitelným čerpadlem s vyšší kapacitou. Pokud potřebujete ještě výkonnější zařízení, partneři společnosti Valtra nabízí přední čerpadlo speciálně navržené pro traktory Valtra, které vám poskytne výjimečný hydraulický výkon potřebný například pro ovládání harvestorové hlavice.

close

TwinTrac

Valtra’s unique reverse drive system TwinTrac includes double controls with pedals and a steering wheel at the rear of the cab for work in the reverse driving direction. You can easily change working direction without leaving the driver’s seat. In the reverse driving position, you get an excellent overview of the implement and the work you are doing.

TwinTrac not only improves the operator's ergonomics, but it allows for time savings of 10-30% in selected tasks.

Read more about TwinTrac

Zpět na začátek