Valtra ve městěstroje ve všech směrech připravené do města

Valtra ve městěstroje ve všech směrech připravené do města

Musíte dělat i jiné práce? Podívejte se, jak vám stroje Valtra pomohou v těchto situacích:

Spolehlivé v každém počasí

Řady traktorů Valtra nabízí spolehlivost, množství funkcí a možnosti šité na míru všem potřebám v oblasti zemědělství, údržby silnic nebo komunálních prací. Odolné traktory Valtra splní očekávání v každém ročním období, ať svítí slunce nebo prší: při letním čištění komunikací, zimním odklízení sněhu a při nakládání různých břemen. Používat stroj Valtra při provádění komunálních prací má smysl, protože jeden traktor lze využít jako víceúčelové zařízení, které lze osadit mnoha různými nástroji.
Zpět na začátek
Vyberte si velikost

Vyberte si velikost - A.N.T.S.

Společnost Valtra nabízí kompletní řadu strojů, které vyhoví potřebám všech uživatelů. Čtyři různé modely pokrývají široký rozsah výkonu od 88 do 370 koňských sil. Všechny jsou šité na míru podle požadavků jednotlivých zákazníků.

Lehké a hbité traktory řady A se skvěle hodí pro všechny druhy zemědělských prací. Díky malým rozměrům, kompaktní konstrukci a ovladatelnosti přinášejí zřejmé výhody farmářům, kteří se zabývají rostlinnou i živočišnou výrobou, ale také si poradí v lese a při komunálních pracích.

Traktory Valtra řady N mají výkon od 99 do 163 koní. Představují nejvšestrannější čtyřválcové traktory ve své třídě. Díky dlouhému rozvoru mají výbornou stabilitu a umí skvěle pracovat s čelním nakladačem.

Traktory Valtra řady T byly navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám dnešních profesionálních zemědělců a dodavatelů. Řada T spojuje tradiční výkon a sílu traktorů Valtra s bezkonkurenční všestranností, kterou zajišťuje systém zákaznických objednávek společnosti Valtra.

Traktory nové řady S spojují vysoký výkon a inovativní technologii se špičkovým komfortem. Traktory řady S poskytují profesionálním farmářům a podnikatelům správné nástroje pro náročné úkoly v oblasti obdělávání půdy, poskytování dodavatelských služeb a dopravy.

Na silnici jako doma

Na silnici jako doma

Traktory Valtra řady N představují v létě i v zimě výkonné a efektivní stroje pro komunální služby. Traktory řady N jsou jako doma v oboru údržby silnic a v zastavěných oblastech, na chodnících i cyklostezkách.

Díky snadno ovladatelné převodovce a hydraulice spolu s hydrodynamickou spojkou jsou traktory řady N šampiony na poli práce s čelním nakladačem. Loketní opěrka Valtra ARM a ovládací prvky zjednodušují řidičům přechod mezi jednotlivými stroji.

Získejte další informace o řadě N

Silný partner, který si poradí ve městě

Silný partner, který si poradí ve městě

Traktory Valtra řady A jsou známé svou spolehlivostí a odolností – jsou výkonné, lehké a extrémně hbité.

Díky malému poloměru otáčení, vysoké světlé výšce a volitelné nízké kabině jsou traktory řady A ideální především pro městské prostředí, kde se nenabízí prostor nazbyt.

 
Při práci s čelním nakladačem nabízí traktory řady A nejlepší výkon ve své třídě.

Šampioni v těžké váze v oblasti komunální údržby

Šampioni v těžké váze v oblasti komunální údržby

Traktory Valtra řady T představují ve své velikostní třídě krále komunálních služeb údržby, protože nabízí nesrovnatelnou všestrannost a produktivitu.

Se správným vybavením je můžete používat neustále, v zimě i v létě, v parcích a zahradách, v ulicích a na silnicích a dokonce i na letištích.

Získejte další informace o řadě T

Komplexní výkon

Komplexní výkon

Spolehlivost třídy S je výsledkem perfektní integrace pečlivě promyšlených detailů. Traktory řady S se zcela liší od ostatních strojů a jsou jedinečné díky kombinaci vynikajícího motoru a převodovky s nejnovějším funkčním designem a optimální upotřebitelností.  

Přehled klíčových prvků vybavení:

  • Motor AGCO Power 84 AWF: Finský tahoun a světová jednička!
  • Převodovka AVT: Špička na trhu, která splní vaše nejvyšší nároky..
  • Ergonomie: Prostorná, pneumaticky odpružená kabina, loketní opěrka Valtra ARM.
  • TwinTrac: Systém otočného řízení pro produktivní práci v obou směrech.
  • Příprava na systém AutoGuide: Abyste mohli precizně obdělávat půdu, příprava na systém AutoGuide patří mezi standardní vybavení.

Získejte další informace o řadě S

FMG a Valtra

Společnost FMG je silným a spolehlivým partnerem značky Valtra, který vyrábí nástroje pro údržbu silnic a komunální práce. Řada produktů firmy FMG je vyvíjena ve spolupráci se společností Valtra a některé nástroje jsou vytvořeny na míru pouze jejím traktorům.

Valtra LH LINK představuje oceněný přední pákový mechanismus nové generace se zdvihovou kapacitou 3,5 tuny. K rámu traktoru je připojený pomocí svislého čepu a vynikajícím způsobem rozšiřuje možnosti práce s nástroji.