Multitalent na pastvinách

Multitalent na pastvinách

Musíte dělat i jiné práce? Podívejte se, jak vám stroje Valtra pomohou v těchto situacích:

Multitalent na pastvinách

Díky vlastnostem, jako je vyvážení hmotnosti, výkonná vývodová hřídel, prostorná kabina a dobrý poměr hmotnosti a výkonu, představují traktory Valtra ideální volbu pro zemědělce a dodavatele služeb. Automatický systém řízení Auto-Guide a rozhraní Isobus pro nástroje dotvářejí perfektní traktor pro dodavatelské práce. Provozovatelé ocení jejich spolehlivost a nízké náklady po celou dobu životního cyklu produktů.

Dosáhněte lepších výsledků s menší spotřebou

Dosáhněte lepších výsledků s menší spotřebou - Fuel efficient

Nepřetěžujte svůj traktor ani peněženku. Stroje Valtra nabízí motory, které zajistí, že vždy získáte potřebný výkon, když ho potřebujete, aniž byste plýtvali palivem.

Naše traktory reagují na různou zátěž přizpůsobením rozsahu výkonu, což zajišťuje, že rychlost motoru máte pod kontrolou, i když se zatížení krátkodobě zvýší.

Jeden stroj, mnoho využití

Jeden stroj, mnoho využití - široká řada nástrojů

Značka Valtra nabízí nejširší výběr hydrauliky na trhu, takže je optimální volbou pro ty, kteří chtějí traktor, jenž si poradí s velkým počtem různých druhů nástrojů.

Nezáleží na tom, jestli potřebujete různé nástroje pro práci na pastvinách nebo máte v plánu nabízet dodavatelské práce – naše hydrauliky zajišťují, že budete mít dost oleje i pro nejnáročnější požadavky.

Zvyšte produktivitu pohodlně

Zvyšte produktivitu pohodlně - ne v potu tváře

Traktory Valtra mají vynikající ergonomii, takže ani dlouhý pracovní den vás neunaví. Tím se zvýší vaše produktivita i bezpečnost.

Naše prostorné kabiny jsou tiché a snadno se z nich vystupuje. Ještě lepšího pohodlí můžete dosáhnout pomocí až pěti různých systémů odpružení.

Nic vám neunikne

Nic vám neunikne - precizní kontrola při sečení

Zvyšte efektivitu a eliminujte výskyt neposečených ploch – pracujte ve zpětném chodu. Jízdou dozadu můžete využít maximální šířku záběru ve všech polních podmínkách, především když pracujete s žacími stroji typu motýl.

Navíc se nemusíte obávat, že se vyčerpáte: náš systém otočného řízení TwinTrac poskytuje excelentní ergonomii, která brání zátěži řidiče.

Kvalitnější sklizeň

Kvalitnější sklizeň - mírnější zhutňování půdy

Díky optimálnímu rozložení hmotnosti, které zajišťuje dobrou tažnou sílu, aniž by se příliš zvýšila tíha stroje, pomáhají traktory Valtra bojovat proti zhutnění půdy a nenechávají na poli koleje.

Nižší hmotnost a vyšší výkon vám pomáhají mít kontrolu nad tím, jak hluboké koleje zanecháte, a také každý rok dosáhnout kvalitní sklizně.

Pracují po celý rok

Pracují po celý rok - široká řada možností.

Ve Skandinávii si traktory musí poradit v nejrůznějších podmínkách, od dlouhých letních dní na farmě po extrémně zasněžené lesy.

Proto máte jistotu, že stroje Valtra zvládnou práci po celý rok: traktor si můžete přizpůsobit tak, aby se vypořádal nejen s pastvinami, ale také s orbou, úkoly v lese a při komunálních pracích, jako je například prohrnutí zasněžených cest.

Zvednou do výšky i velkou zátěž

Zvednou do výšky i velkou zátěž - největší rozsah zdvihu na trhu

Díky velkému rozsahu zdvihu, přizpůsobitelným ramenům a vysoké nosnosti si traktory Valtra umí poradit s nejrůznějšími úkoly na souvrati i na poli.

A manévrování s nástroji je díky ergonomickému ovládání zvedáků jednoduché.

Kvalitnější krmení

Kvalitnější krmení - hladké a precizní zpracování balíků

Traktory Valtra jsou ideální pro často přerušované práce, jako je třeba balíkování.

Hydrodynamická spojka strojů Valtra umožňuje hladkou a precizní práci nakladače, takže krmení a zpracování balíků bude jednodušší.

Technologická řešení společnosti Valtra

Technologická řešení společnosti Valtra

Značka Valtra nabízí řadu špičkových řešení, díky nimž bude váš traktor ještě všestrannější a inteligentnější. Systém přenosu dat ISOBUS, automatický asistenční systém řízení Auto-Guide 3000 a telemetrický systém AgCommand umožňují dosáhnout nízkých provozních nákladů a zároveň online monitorují samotný traktor a práci, kterou provádí.

Zpět na začátek