Dostupné možnosti pro financování vybavení

Dostupné možnosti pro financování vybavení

AGCO Finance

AGCO Finance

Služba AGCO Finance nabízí komplexní možnosti specializované na financování maloobchodních transakcí, které jsou šité na míru pro zemědělství. Tyto plány přinášejí řadu řešení včetně leasingu, koupě na splátky, pronájmu a půjček.

Na dnešním trhu hrají při rozhodování o nákupu důležitou roli nejen mechanické funkce a výhody strojů, které si vybíráte, ale také možnosti financování a leasingu. Naše programy pro financování vám pomohou získat vybavení s potřebným výkonem, efektivitou a technologiemi, díky nimž bude vaše společnost generovat zisk a za něž bude platit tak, jak si bude moci dovolit. Získáte příležitost využívat a vlastnit nejlepší zemědělské stroje na světě.

Výhody pro vás:

  • Flexibilní platební podmínky
  • Rychlé a snadné zpracování úvěru / dokumentace
  • Programy na míru, které respektují vaše příjmy a výdaje
  • Pohodlné financování na jednom místě u vašeho místního prodejce značky Valtra
  • Odborné poradenství a profesionální služby

Finanční leasing

Společnost AGCO Finance koupí vybavení od prodejce a pak vám ho jako zemědělci „pronajme“. Smlouva o finančním leasingu (pronájmu) stanovuje primární období splátek (v podstatě se jedná o splátky kapitálu a úroků jako ve smlouvě o splátkovém prodeji), po kterém následují vždy jednoletá období splátek nájmu. Vybavení zůstává majetkem společnosti AGCO Finance, dokud nedojde k jeho prodeji.
Další informace
A co DPH?
DPH se platí s jednotlivými platbami nájemného, takže není nutné ho hradit dopředu. Společnost AGCO Finance započítá DPH a vydá příslušné faktury o platbě DPH, abyste mohli uplatnit odpočet DPH uhrazeného s jednotlivými platbami nájemného.

Budou se platby měnit?
Leasingové smlouvy se společností AGCO Finance jsou uzavírány s pevnou úrokovou sazbou, což znamená, že během primárního období leasingu se obvykle splátky nemění.

Lze platby upravit na základě mých příjmů a výdajů?
Samozřejmě! Stejně jako v případě koupě na splátky s vámi společnost AGCO Finance s radostí prodiskutuje režim splácení, který bude nejlépe vyhovovat vašemu příjmu.

Skrýt další informace

Koupě na splátky

Toto je nejběžnější způsob financování strojů. Rozhodnete se, jaké vybavení chcete koupit, vyjednáte koupi s prodejcem a poté podepíšete smlouvu o nákupu na splátky, ve které se zavážete splatit společnosti AGCO Finance danou částku a úroky. AGCO Finance ihned uhradí fakturu vystavenou prodejcem a vybavení vám bude patřit, jakmile zaplatíte první splátku.
Další informace
A co DPH?
DPH se běžně platí společnosti AGCO Finance hned na začátku. Pokud je součástí prodeje výměna dílů, platí se pouze rozdíl mezi DPH. V rámci jednotlivých splátek se DPH neplatí.

Kdo může uplatnit daňové výhody?
Daňově uznatelné investiční výdaje můžete uplatnit stejně, jako kdybyste vybavení zaplatili při prodeji v hotovosti. Společnost AGCO Finance neuplatňuje žádné daňové výhody.

Budou se platby měnit?
Při uzavření smlouvy se běžně stanoví pevná výše úroku.

Lze platby upravit na základě mých příjmů a výdajů?
Samozřejmě! Je důležité, abyste zvážili, kdy během roku pro vás bude nejlepší hradit splátky. AGCO Finance s vámi s radostí prodiskutuje režim splácení, který bude nejlépe vyhovovat vašemu příjmu.

Skrýt další informace

Pronájem

Společnosti AGCO Finance jednoduše platíte pronájem, což vám umožňuje využívat dané vybavení po dobu stanovenou ve smlouvě o pronájmu. Prodejce, od kterého stroj získáte, vám může nabídnout samostatnou smlouvu o financování pravidelného servisu a údržby po dobu, kdy si zařízení pronajímáte.
Další informace
Co se stane po skončení období pronájmu?
Po uplynutí sjednané doby se zařízení běžně vrací dodavateli a váš závazek tím skončí. V této fázi možná budete chtít jednat o prodloužení pronájmu, odkoupení stroje nebo pronájmu jiného vybavení. Rozhodnutí je na vás.

Je toto řešení dražší?
Nájemné bude nižší, než kdybyste stroj koupili na základě smlouvy o splátkovém prodeji nebo finančním leasingu, protože na konci smluvního období (které obvykle trvá dva roky až pět let) toto zařízení získá společnost AGCO Finance. Díky tomuto systému lze nastavit nižší platby za pronájem.

Jaké to přináší výhody?
Nižší platby za pronájem a pravidelný servis vám umožňují přesněji předpovídat provozní náklady na vybavení. Kromě poplatků za pronájem společnosti AGCO Finance a poplatků sjednaných s prodejcem ve smlouvě o údržbě hradíte už jen palivo, jiné každodenní průběžné náklady, pojištění apod. a pracovní sílu.

A co DPH?
DPH se platí s jednotlivými platbami nájemného, takže není nutné ho hradit dopředu. Společnost AGCO Finance započítá DPH a vydá příslušné faktury o platbě DPH, abyste mohli uplatnit odpočet DPH uhrazeného s jednotlivými platbami nájemného.

Budou se platby měnit?
Nájemní smlouvy se společností AGCO Finance jsou uzavírány s pevnou úrokovou sazbou, což znamená, že během platnosti smlouvy se splátky obvykle nemění.

Skrýt další informace

Chcete další informace?

Finanční a daňová situace každého zákazníka je jedinečná, stejně jako potřeby v oblasti vybavení. Zjistěte, jak můžete za své peníze dostat maximum. Spolupracujte s místním prodejcem značky Valtra. Pomůže vám najít stroje a finanční programy, které budou nejlépe odpovídat vašim provozním požadavkům, příjmům a výdajům.

Další informace vám sdělí váš místní prodejce traktorů Valtra