Služba AGCO Parts

Služba AGCO Parts

Jako majitel traktoru Valtra můžete využívat výhody špičkově organizované zákaznické podpory společnosti AGCO.

Nejmodernější systémy skladování a logistiky zajišťují rychlé a zaručené dodání dílů a poskytnutí servisní podpory. V rámci Evropy lze náhradní díly doručit dokonce následující den a v mnoha oblastech funguje naše služba pro náhradní díly 24 hodin denně. Štítek AGCO Parts zaručuje, že jste obdrželi originální náhradní díly od společnosti Valtra, které byly pečlivě zkontrolovány a vyzkoušeny. Služby určené pro značku Valtra se vztahují i na díly pro starší modely, jako jsou traktory Valmet a Valtra Valmet.

Repasované motory a převodovky

Když motor nebo převodovka ve vašem traktoru dospěje na konec životnosti, můžete si objednat opravu formou repase přímo od společnosti Valtra. Ve výrobním závodě váš starý motor nebo převodovku rozmontujeme, vyměníme poškozené nebo opotřebené součásti za nové, provedeme kalibraci těchto komponent a na provedenou práci poskytneme tovární záruku.
Další informace
Repasované převodovky
Repasované převodovkové skříně Valtra představují cenově příznivou a rychlou alternativu případných oprav převodovek. Jednotlivé převodovky jsou jako nové, odborně smontované, prošly kontrolou kvality, jsou vybaveny nejnovějšími upgrady a stojí přibližně 60 procent ceny srovnatelné nové převodovky.

V továrně starou převodovou skříň rozebereme, vyčistíme a prohlédneme. Profesionálně školení odborníci na převodovky vymění všechna ložiska a vadné díly za nové. Pokud to bude možné, nepoškozené díly, které budou stále v dobrém stavu, znovu použijeme. Převodovková skříň pak bude znovu složena, nalakována a vyzkoušena. Projde také upgradem všech dostupných technologií. Na repasované převodovky se vztahuje stejná roční záruka jako na nové.

Společnost Valtra aktuálně nabízí okolo 20 typů repasovaných převodovek, včetně modelů pro řadu N a T, 6000 a 8000, A a 100.

Repasované motory

Díky pravidelné a dobře prováděné údržbě může životnost motoru traktoru přesáhnout 15 000 hodin. Když je čas na jeho výměnu, repasovaný motor z výrobního závodu může představovat ekologickou, cenově dostupnou a rychlou volbu. Cena repasovaného motoru AGCO Power je o 20 až 40 % nižší než cena nového.

Finská továrna na motory AGCO Power repasuje každý rok zhruba tisíc motorů. Blok motoru projde kontrolou a vyčištěním. Pokud kliková hřídel a ojnice projdou ve výrobním závodě přísnou kontrolu kvality, je možné znovu použít. Všechny opotřebitelné díly jako jsou písty, vložky válců, ložiska, těsnění a víčka budou vyměněny. Všechny repasované motory jsou stejně kvalitní jako nové a procházejí stejnými testy jako srovnatelné nové motory.

Značka AGCO Power nabízí repasované motory pro téměř všechny modely. Výrobní záruka je stejná jako u nových motorů.

 

 

Skrýt další informace

Servisní sady Valtra zjednodušují plánování údržby

Servisní sady Valtra vám pomohou s plánováním servisu vašeho traktoru. Servisní sady Valtra jsou pohodlné. Jednoduše si v prodejně náhradních dílů Valtra nebo u zástupce sesterského servisu vyzvedněte balíček. Najdete v něm hezky zabaleno vše potřebné – a za nižší cenu, než kdybyste díly kupovali jednotlivě. Ušetříte tak čas, nesnáze i peníze.
Zobrazit další informace o servisních sadách Valtra
Každý balíček obsahuje pouze originální náhradní díly Valtra:
 • Filtry
 • Těsnicí kroužky
 • Těsnění hlavy
 • Plastové sáčky pro likvidaci použitých filtrů

K servisní sadě Valtra už potřebujete jen maziva a kapaliny Valtra.

Servisní sada je vybavena rukojetí, takže ji snadno přenesete na servisní místo. Všechny potřebné díly lze vyměnit najednou. Až bude box prázdný, budete vědět, že o všechno bylo postaráno.

  Plánovaný servis Počet traktorohodin
Servisní sada pro 100 hod První servis vašeho nového traktoru Valtra 100
Service kit 500h každých 500 hodin 500, 1500, 2500 atd.
Service kit 1000h každých 1000 hodin 1000, 3000, 5000 atd.
Service kit 1000h
+ sada nadstandardních dílů
každých 2000 hodin 2000, 4000, 6000 atd.

Všechny servisní sady obsahují originální a vyzkoušené náhradní díly Valtra, na které se vztahuje dvanáctiměsíční záruka. Originální náhradní díly zaručují kompatibilitu, spolehlivost a odolnost těchto komponent a zajišťují bezproblémový a bezpečný provoz traktoru Valtra po celý rok. Váš traktor také zůstane originálním, spolehlivým a dobře udržovaným produktem značky Valtra.

Skrýt další informace

Doplňkové produkty

Kromě originálních dílů AGCO Parts má váš prodejce traktorů Valtra na skladě také širokou řadu doplňkových produktů. Ať potřebujete maziva, baterie, doplňky do kabiny, pracovní světla nebo elektrické nářadí, naše široká řada nadstandardních produktů vyhoví všem potřebám vaší firmy. Navštivte pobočku vašeho prodejce a získejte informace o našich nejnovějších nabídkách.

 

Katalog AGCO Parts Books

AGCO Parts Books je náš online katalog dílů, ve kterém snadno vyhledáte informace o dílech pro váš stroj Valtra.

Webová stránka nabízí například tyto možnosti:

 • Obsahuje kompletní informace o dílech a jejich technické výkresy
 • Umožňuje odeslat e-mailem seznam dílů vašemu místnímu prodejci
 • Je kompatibilní se všemi aktuálními internetovými prohlížeči
 • Je dostupný celosvětově ve 14 různých jazycích
 • Vícejazyčná podpora
 • Obsahuje všechny modely

Kontaktujte svého prodejce značky Valtra a získejte vlastní přihlašovací údaje.

Navštivte stránku www.agcopartsbooks.com a dozvíte se více.

AGCO Parts Books to Go™

AGCO Parts Books to Go™ je naše mobilní aplikace, která vám kdykoli poskytne přístup k informacím o náhradních dílech pro váš stroj značky Valtra. Aplikace AGCO Parts Books to Go™ je k dispozici pro platformy Android a Apple iOS (systém iOS 6 nebo novější) ve 40 zemích a 14 různých jazycích.

Aplikace má například tyto funkce:

 • Snadné vyhledávání informací o dílech pomocí seznamů dílů nebo funkce hledání
 • Interaktivní výkresy s možností přiblížení, natočení a zobrazení detailů
 • Odeslání seznamu dílů na vámi vybraný e-mail
 • Offline přístup
 • Vícejazyčná podpora
 • Obsahuje všechny modely

Pokud váš prodejce integroval do aplikace svůj obchodní systém, můžete také:

 • Zkontrolovat dostupnost skladových zásob svého prodejce
 • Zobrazit maloobchodní ceny u svého prodejce
 • Přidat díly do nákupního košíku a odeslat objednávku přímo svému prodejci

Stáhněte si aplikaci do svého chytrého zařízení z obchodu Apple Store nebo Google Play Store ještě dnes a kontaktujte prodejce značky Valtra, který vám poskytne vaše vlastní přihlašovací údaje.