Valtra SmartTouch opět vyhrává!

08.02.2018
Valtra SmartTouch opět vyhrává!
Nová ovládací loketní opěrka SmartTouch společnosti Valtra získala cenu iF Design Award, která je jedním z nejprestižnějších ocenění za design. V letošním ročníku soutěže se zúčastnilo přes 6400 návrhů z 54 zemí. Výherce vybírala mezinárodní porota složená ze 63 odborníků.
"SmartTouch získala v loňském roce cenu iF Design Award a ocenění Red Dot Award. Tato ocenění jsou uznáním toho, jak důležité je snadné použití a funkční uživatelské rozhraní, pokud jde o celkovou produktivitu traktoru. Uznávají také, naše dlouhodobé, zaměrné a interdisciplinární výzkumné a vývojové činnosti, které vytvořili nový standard pro průmysl. Rozvíjení nového druhu uživatelského rozhraní pro traktory společně s opravdu odhodlaným týmem vyústilo v něco, na co jsme velmi pyšní, "říká Kimmo Wihinen, manažer oddělení průmyslového designu a uživatelských zkušeností společnosti Valtra.

SmartTouch je zbrusu nová loketní opěrka a uživatelské rozhraní, které bylo navrženo ve Finsku a představeno v roce 2017. Loketní opěrka i uživatelské rozhraní jsou průlomové, pokud jde o jejich snadné použití a jejich vývoj představuje vyvrcholení dovedností vedoucích odborníků v mnoha oblastech. Veškeré ovládání loketní opěrky SmartTouch je logicky umístěné a snadno dosažitelné. Velká pozornost byla věnována ergonomii, uživatelskému komfortu, snadnému použití a přehlednosti a dokonce i materiály byly speciálně vybírány pro své zamýšlené použití a podporují celkovou funkčnost.

Společnost Valtra získala v loňském roce řadu mezinárodních ocenění, ve kterých hrála důležitou roli nová loketní opěrka a uživatelské rozhraní SmartTouch: Red Dot 2017, Traktor roku 2018 a Best Design 2018 a Stroj roku 2018.
Cena iF Design Award získala na prestiži za posledních 65 let jako ocenění mimořádně kvalitní designové práce. Je udělována iF International Forum Desing GmbH, což je nejstarší nezávislá projekční organizace na světě. Slavnostní předání cen se uskuteční v německém Mnichově dne 9. března 2018.


Photo:
1) Valtra SmartTouch armrest
Valtra SmartTouch represents the best in the industry in terms of ease of use and design. All the main functions are easy to locate and operate.

SmartTouch video:
https://www.youtube.com/watch?v=ucHVZCt_MGY

Valtra SmartTouch opět vyhrává!


« Back to overview