KOMPAKTNÍ VELIKOST. 
PERFEKTNÍ VÝKON.

KOMPAKTNÍ VELIKOST. 
PERFEKTNÍ VÝKON.

PŘESVĚDČTE SE NA VLASTNÍ SMYSLY

KALKULACE A PŘIZPŮSOBENÍ

SPECIFIKACE VÝKONNOSTI

SPOLEHLIVOST PO DLOUHÁ LÉTA

Víme, že když chceme něco udělat dobře, musíme to udělat sami. Proto navrhujeme a vyrábíme všechny důležité součásti - podvozky, robustní převodovky a prostorné kabiny v našem výrobním závodě. Motory AGCO Power (dříve Sisu) jsou používány v traktorech Valtra od samého počátku, což už je více než 60 let. Tyto motory jsou ztělesněním standardu spolehlivosti.
Prostor a přehled

KVALITA, KTEROU UVIDÍTE, ALE NEUSLYŠÍTE

Unikátní zaoblený tvar kabiny vám nabídne více prostoru tam, kde je potřeba: ve výšce ramen a loktů. Okna s plochou téměř 7 m2 nabízejí vynikající výhled. V přední části je kabina zúžená, aby vznikl prostor pro výfuk a sání. Systém otočného řízení TwinTrac spolu se sedadlem otočným o 180° a dostatečným prostorem pro nohy v zadní části umožňuje pohodlnou jízdu. Díky robustním a přesně přiléhajícím dveřím (jednodveřová nebo dvoudveřová kabina), vynikající izolaci a menšímu počtu otvorů je úroveň hluku v kabině přibližně 70 dB.

BEZKONKURENČNÍ VÝBĚR

Traktory Valtra nabízejí více volitelných prvků než kdokoli jiný – s pomocí zkušených obchodních zástupců lze stroj přizpůsobit na míru vašim konkrétním potřebám. Společnost Valtra nabízí šest úrovní výkonu a pět kombinací převodovky a hydrauliky: Hitech, HiTech + HiTrol, Active, Versu a Direct. Modely HiTech a Active série Valtra N lze vybavit standardním uživatelským rozhraním nebo praktickým a pohodlným novým ovládáním Valtra ARM.

NOVÁ LOKETNÍ OPĚRKA SmartTouch VALTRA v řadě N Series

NOVÁ LOKETNÍ OPĚRKA SmartTouch VALTRA v řadě N Series

Loketní opěrka SmartTouch – neporazitelný finský design a konstruktérský talent v akci. Ovládání je intuitivnější, než má váš chytrý telefon. Nastavení jsou snadno přístupná pomocí dvojitého poklepání nebo přetažení prstem.

Více informací o nové loketní opěrce Valtra SmartTouch

Zpět na začátek

SPECIALIZUJTE SE NA VŠE. BEZ KOMPROMISŮ.

V zemědělství je každý den jiný. Proto jsme zkonstruovali všechny traktory řady N tak, aby vynikaly při všech možných úkolech, ať je budete využívat na smíšených farmách nebo při komunálních pracích, na mléčných farmách nebo ve stavebnictví.
Zpět na začátek

KALKULAČKA NÁKLADŮ NA VLASTNICTVÍ

Díky vlastnostem motoru řady N, odolným a všestranným převodovkám, nízkým nákladům na údržbu a řadě jedinečných funkcí traktorů získáte nízké celkové náklady na vlastnictví. Níže najdete kalkulačku, která vám ukáže, kolik ušetříte.
vs.
???
???
???
???


%

%

%

%

%

%
Zpět na začátek

BEZKONKURENČNÍ VÝBĚR

Vytvořte si vlastní specifikaci traktoru série N pomocí našeho interaktivního konfigurátoru.

Máte napjatý rozpočet? Chcete si dopřát větší luxus? Vyberte si prvky výbavy tak jak vám to vyhovuje: Valtra Redline, Valtra à la Carte nebo Valtra Unlimited.

Technické specifikace
Model

Max. výkon
(ISO 14396)

Typy modelů
hp kW Nm Active Versu Direct HiTech
N104 115 85 510 x
N114e 125 92 540 x
N124 135 99 580 x
N134 145 107 620 x x x x
N154e 165 121 660 x x x x
N174 201 148 800 x x x x

Load more >